Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Love.hu. Adjak egy esélyt a...

Love.hu. Adjak egy esélyt a társkeresőnek, még ha megalázónak is tartom? 20/F

Figyelt kérdés

"Azért ide írtam, mert ide elvileg több idősebb jár."

Tapasztalatotokat is osszátok meg. Köszi.


2009. dec. 28. 18:42
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Hmm szexpartnerek? Nem rossz, férfi szemszögből legalábbis.:) De a perverzek VÁÁÁÁ a hideg kiráz. Ha ennyire gáz ez az oldal, akkor melyik a "legjobb"? Mondjuk egy társkereső szempontjáből ez relatív jelző.:S
2009. dec. 28. 19:18
 22/29 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van olyan, hogy Társkereső és Chat, fórum. Nagyon sok ilyen oldal van, de ajánlatos az óvatosság. Randinál nyilvános hely, pl. valamelyik pláza, lakáscimed, mobilszámod nem adod meg, csak egy email-címed (új, csak erre a célra készült), mindenki fizeti a maga italát. Csak a harmadik-negyedik randinál (már ha lesz ilyen) add ki magad. Addig ne! Sok kellemetlenségtől megkímélheted magad.

2009. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt regisztráltam a Nők Lapja Café társkeresőjén. Nem vagyok fiatal, de akikkel ott összehozott a net, az volt az igazi GÁZ. Egy nős férfi, aki "éppen válófélben van" (no persze, aztán amikor nem számitott rá, ott találtam egy sokkal fiatalabb nővel az egyik pláza kávézójában), aztán egy hatvanas úr, akiről hamar kiderült, hogy perverz. Azóta csak baráti szinten vagyok hajlandó bárkivel beszélni.
2009. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Mért megalázó??

NEM AZ!!!!!! a mostani páromat társkeresőn ismertem meg, nagyon szeretjük egymást a táv kapcs csak erősít minket:)

2009. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Ajajajajajjajajajajaajjj!!! Úgy látszik jól át kell gondolnom ezt az egészet!
2009. dec. 28. 20:37
 26/29 anonim ***** válasza:

Én az iwiw "csajok és pasik" alkalmazásában ismertem meg életem szerelmét:)) Szóval sosem tudhatod:))

Sok sikert

2009. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Akkor Te szerencsés vagy.:D
2009. dec. 28. 21:47
 28/29 anonim ***** válasza:

én életem első nagy szerelmét a neten szedtem fel :) ő meg élete utolsó nagy szerelmét (a feleségét :) is a neten szedte fel :)


szóval ez hülyeség, h megalázó. sztem valami béna szórakozóhelyen csajokat felszedni megalázó.


szóval csak lazán. ennek is meg kell adni az esélyt! :)

2009. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Valóban vannak érdekes esetek ezeken az oldalakon. Én kb 2 évig ismerkedtem netes társkeresőkön, hát kaptam hideget-meleget egyaránt. Viszont a mostani páromat is ott ismertem meg, több, mint 1 éve együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást, tervezzük a jövőnket, eljegyzés megvolt, nyár elején valszeg összeköltözünk, aztán majd esküvő, családalapítás stb...már beszélgettünk ezekről elég sokat. :) Szóval ha kitartó vagy és nem ugrasz bele rögtön mindenbe, akkor ki lehet ismerni rendesen az ottani embereket, és meg lehet találni az igazit (szerintem). :) Sok sikert!

19/L, a párom 21 éves.

2009. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!