Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan álljak...

Szerintetek hogyan álljak hozzájuk? A többi lentebb!

Figyelt kérdés
Az 5.éves kislányom apukájának úgy néz ki hogy megint lesz gyereke!Ami a gondot okozza hogy mióta ők együtt (kb.1 éve)vannak azóta a gyermekkel való találkozás (ami eddig szinte naponta megesett),nagyon ritkává váltak (valamikor 2-3 hónapig nem jelentkezik)és ezt a lányon nagyon megsinylette!Eddig iszonyatosan apás volt!Volt idő amikor kezelhetetlenné vált mikor vissza hozza nekem!Néha úgy tűnik mintha csak 1 játék babának nézi amit a szekrényben tarthat amikor nincsen kedve foglalkozni vele!
2009. dec. 29. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
őt is meglehet érteni hisz a 2. gyermeke fog megszületni,persze hogy a legtöbb időt otthon tölti a párjával neki segít,stb.De azért titeket sem kellene hanyagolnia hisz van nektek egy közös lányotok akiért ugyanugy felelős mint te.Ez tényleg nem jó hogy egyszer napi szinten látogatja egyszer meg le sem szarja.meg kellene vele beszélni hogy jó lenne egy ritmust kialakítani hogy a kislány se járjon rosszul.pl minden hétvégén elviszi és minden második héten egy hétköznapot rászán.ennyit szerintem igazán megérdemel az első gyermek is.
2009. dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez tényleg így lenne a normális?Sajnos az elmúlt 5 évből szinte csak én viselem a felelőséget!Köszi a tanácsot!
2009. dec. 29. 11:29
 3/5 anonim válasza:

én is azt mondom mint az elöttem választ adó nem hanyagolhatja el a kislányt hisz mégis az övé is!

és a legrosszabb az hogy ez a kislánynak nagyon rossz!

én nagyon sajnálom ami történt! nagyon megviselhette

szia

boldog új évet!

2009. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Most már ott tartunk hogy,az eddig apás lányom csak úgy alszik el ha mellé fekszem és fogom a kezét!Már anyás lett apás helyett!Boldog Újévet!
2009. dec. 31. 17:15
 5/5 anonim válasza:

egyszerüen az ilyen embereket nem értem! én nem tudom de anya igen mert ő 14 évesen nevelö otthonba került, mert meghalt az édesanya és az apja meg csak a legkissebb gyerekkel foglalkozott! de barátokra lelt és 18 évesen meg elmehetett onnan!


szia

kitartást

2009. dec. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!