Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki kisfiút szeretne inkább,...

Aki kisfiút szeretne inkább, az miért szeretne kisfiut, és aki lányt szeretne gyermekéül az miért szeretne lányt? Mi szól melyik mellett?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 14:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Hogy mondjon valamit! Aztán mikor fiú helyett lány, lány helyett fiú születik, már nem is emlékszik arra, hogy mit is szeretett volna.
2014. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
En szeretnek egy kisfiut, mert az meg nincs, ket kislany meg van :)
2014. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Én mindkettőt szeretnék, de mindkettőt másért :)


Kislánnyal sok a közös, nagyon jókat tudnék vele játszani, mert ugye én is lányos játékokkal játszottam kiskoromban.

Meg most biztosan le leszek pontozva, de sok aranyos lányos ruha van, és olyan cuki hajakat is lehet csinálni, szóval velük lehetne csajoskodni. DE!


Kisfiút meg pont az ellentéte miatt szeretnék. Hogy majd apával milyen jó apa-fia programokat csinálnak, hogy nekik lesz egy kis pasis érdekszövetségük. Meg jó lesz látni ahogy felnő és egy idő után már ő hajol le az anyukájához a pusziért :)


Mindemellett a kisfiúk nagyon nagyon tudják szeretni anyát is, a kislányok meg nagyon tudják szeretni apát is.


Ezért lenne jó mindkettőből egy, bár ezt meg ugye nem én döntöm el :)

2014. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk kisfiúnk lesz, és én valahogy azt is szerettem volna jobban. Természetesen kislánynak is örültem volna és remélem lesz is majd egy lányom.

A kisfiúnak azért örülök, mert valahogy nehezen képzelem el magam lányos anyukának. Nem tudom, jó példaképe tudnék-e lenni. Úgy érzem, nehezebb feladat lenne számomra egy kislányból is embert faragni. Kisfiúból apuka erőteljes jelenlétével egyszerűbbnek tűnik a feladat. De mondom, remélem a következő lány lesz, de ha nem, az sem baj. Csak egészség legyen! :-)

2014. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Fiú:

[link]


Lány:

[link]

2014. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%

Én először egy kisfiút szeretnék, a párom is nagyon fiút szeretne.

Utánna pedig egy kis lányt, hogy teljes és kiegyensúlyozott legyen a család.

2014. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Mi nagyon szeretnénk gyereket már régóta, de nagyon nehezen lehet, ezért egy gyereknek is nagyon örülnénk, természetesen a kisfiúnak is nagyon, de mivel valószínűleg csak egy lesz, ha egyáltalán lehet, akkor inkább a lányra szavaznánk mindketten. Az okot nem nagyon tudom megmondani, én is és a férjem is mindig úgy éreztük, hogy kislányt szeretnénk.
2014. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
Talán 4-es érzéseit érzem én is, nőként jobban tudnék lányt nevelni, a kisfiúk néha nagyon kiborítóak tudnak lenni.
2014. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

Mert a gyerekeimbe férjemet akarom látni nem magamat.

Meg fiús lány voltam világ életembe így vele jobban eljátszanék.

2014. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%

Pont írni akartam, hogy milyen jó, hogy most nem megy a lepontozás, frissítettem és az összes válasz le lett pontozva :( ez most mire volt jó? Azt hittem felnőtt emberekkel beszélgetek, és ez nem az ovi. (az hagyján, hogy én le lettem, de mindenki).


Szégyelld magad pontozó, kicsinyes vagy.

2014. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!