Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki kisfiút szeretne inkább,...

Aki kisfiút szeretne inkább, az miért szeretne kisfiut, és aki lányt szeretne gyermekéül az miért szeretne lányt? Mi szól melyik mellett?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 14:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
Én mindkét terhességemnél nagyon kislányt szerettem volna. Mivel nő vagyok, úgy gondoltam, a kisfiúval nem igazán fogok tudni mit kezdeni, ha már nagyobb. Elképzeltem, hogy együtt főzünk, nagyokat beszélgetünk, megvitatjuk a csajos dolgokat, megtanítom csinosan, csajosan öltözködni, elmegyünk együtt vásárolni... Két fiam van, imádom őket. Büszke vagyok rájuk, velük is lehet jókat főzni és beszélgetni, de az apjukkal több a közös témájuk. Így sok mindent nincs kinek átadnom, nincs kivel megélnem. Talán majd egyszer a menyemmel vagy az unokáimmal.... De nem vagyok csalódott kicsit sem.
2014. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%
Egyiket sem szeretnék igazából, de ha mégis választanom kéne akkor fiú. Mert a lányok annyi mindennek ki vannak téve manapság, sokkal több gondjuk van mint a fiúknak, a saját életem alapján mondom ezt, állandó zaklatások, erőszak, stb. Én nem akarom hogy legyen egy lányom és ezeket kelljen átélnie neki is. Mert megeshet... Ha meg fiam lenne akkor rendes emberré próbálnám nevelni aki nem bánt másokat.
2014. máj. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%

Mi mindketten fiút akarunk.

Azért, mert én abszolút nem vagyok egy lányos anyuka típus. Nőként egyszerűen utálom a nőies dolgok minden fajtáját, kerülöm is az ilyen tipikus nőket, főleg a korosztályomban.

Mindig is jobban megértettem magamat a férfiakkal. Tudom, hogy túl szigorú lennék egy lánnyal, kamaszként egyenesen utálna engem a felfogásaim miatt. Tehát a saját érdeke, hogy ne legyen a lányom. :D

Párom is fiút akar, ő sem bírja a tipikus nőket, azért is van velem.

2014. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%
Èn fiút szeretnèk majd.
2014. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%

# 12


Te adtad a legnormálisabb választ, és mégis jól lepontoztak...De úgy egyáltalán egy ilyen kérdés alatt pl. miért megy a lepontozás? Mindenki mást szeretne, ennyi.

2014. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%

# 13


Pedig Te a leírásod alapján tipikus nő vagy, aki aláveti magát a patriarchális elvárásoknak és "tipikusnőzik" lenézve ezzel a saját nemét.


25/F

2014. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%
Miért van az, hogy valaki kakaóval, míg más valaki fahéjjal szereti a tejbegrízt?
2014. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
59%
Amikor gyermeken gondolkodtam, inkább fiút láttam magam előtt, mégpedig azért, mert egy férfi továbbörökíti a nevét annak, akivel összekötöm az életem, és akitől gyermekem lesz.
2014. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%

Fiút szeretnék. A lányokért nem vagyok annyira oda, mert nagyon gonoszak voltak velem általános iskolában. Ezzel szemben a fiúk nemhogy nem bántottak, de nagyon is barátságosan viselkedtek. Sajnálom, de ezeken az élményeken nem tudom magam túltenni. Tapasztalataim szerint a kislányoknak a szájuk is jobban jár. Legalábbis a bátyám gyerekeinél így vab.


25/N

2014. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
54%
Ha 2 gyerekünk lenne majd (lenne a neveltetésükre rendesen pénz), akkor fiú - lány sorrendben szeretném, mert így a fiú meg tudná védeni a lányt, tudná kísérni buliba, vagy bármilyen rendezvényre, ahova sötétben kell menni / onnan jönni. Ha csak 1, akkor lányt, mert alapvetően feminin nő vagyok, és sztem jobban megtalálnám a hangot egy lánnyal.
2014. máj. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!