Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki kisfiút szeretne inkább,...

Aki kisfiút szeretne inkább, az miért szeretne kisfiut, és aki lányt szeretne gyermekéül az miért szeretne lányt? Mi szól melyik mellett?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 14:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
70%

Én jobban szeretnék kislányt. Azért, mert a páromnak már van egy kislánya, akit mi nevelünk, és a kiscsaj sajnos nagyon fiús. Ha lenne egy olyan tipikusan csajos, hosszúhajú, szoknyában járó, babázó kishúga, akkor talán ő is kicsit nőiesedne mellette.

Míg ha fiam lenne, akkor valószínűleg még fiúsabbá válna az öccse hatására.

2014. máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

"Pedig Te a leírásod alapján tipikus nő vagy, aki aláveti magát a patriarchális elvárásoknak és "tipikusnőzik" lenézve ezzel a saját nemét.

25/F"


Állati nagy tévedésben élsz! Én olyan nő vagyok, akit férfi soha ki nem tudna használni, mert nem vagyok tipikus nő ebben sem. Az egyenlőség híve vagyok, de a természetemnél fogva alapvetően ÉN vagyok az irányító típus. Párom pedig a legodaadóbb férfi a világon, nincs az a házimunka, amiben ne venne részt; ha dolgozom, megfőz, és kész ebéddel vár haza, nekem nem kell felkelnem éjszakai műszak után 3 óra alvás után, hogy ebédet rakjak le elé, meg hasonlók, amikről a kolléganőim számolnak be. Bármelyik nő összetehetné a két kis kezét, ha olyan párja lenne, mint az én vőlegényem!

Bár utálom a feministákat, közel sem jelenti azt, hogy én azt tartom, a nőnek be kell hódolnia egy férfinak. Csak épp a nők nem képesek megtalálni a NORMÁLIS egyensúlyt. Két véglet van jóformán, a feminista p***ák vagy a bármikor hülyére vehető naivák. Mindkét típust megvetem.

2014. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!