Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amíg munkanélküli voltam, el...

Amíg munkanélküli voltam, el akart hagyni. Hétfőn kezdek egy munkahelyen, jobban fogok keresni mint ő, most hirtelen szerelmes lett. Csak a pénz miatt kellenék neki?

Figyelt kérdés

Március 3 óta voltam munkanélküli, a héten találtam állást.

Múlt hétvégén már a fejemhez vágta, hogy én csak költöm a pénzét de nem csinálok semmit. (A takarítás, főzés és a munkakeresés az semmi) És ezt ő unja, és talán nem is illünk össze stb.

50 E ft-tal többet fogok keresni mint ő. Mikor aláírtam a héten a szerződést, nagyon boldog volt.

Elmondta mennyire szerelmes, és hogy most fogunk tudni félretenni, meg majd kifessük a lakást, meg elmegyünk wellnessezni...


2014. máj. 31. 19:42
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy én vagyok a nő... :)
2014. máj. 31. 21:25
 32/41 anonim ***** válasza:
79%

Kifordítom: neked jó volt ő addig, míg eltartott? Most már szabadulnál tőle?

Mikor kezdtem az új munkahelyemen, a munkába állás előtti képzésen több leányzó is hirtelen megvált a pasijától. Mihelyst tuti lett, hogy felveszik és lesz állása, már lépett is ki a kapcsiból. (pasinál laktak, el volt tartva a popójuk)

2014. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 acelsziv ***** válasza:
83%
Mindenképp ülj le vele beszélni, mert ez undorító viselkedés egy olyan ember részéről, aki korábban megesküdött, hogy "jóban rosszban" Szembesítsd ezzel és mondja el, hogy mi az anyját akar. Hogy miért akkor lettél megint jó amikor munkát kaptál. Ha ezt nem tisztázod vele egy életen át benned marad a tüske
2014. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
83%

Ó, mintha csak az exemről beszélnél! Ő is három hónapot bírt ki, amíg munka nélkül voltam, utána úgy dobott ki, hogy csak lestem. Kaptam 24 órát, hogy összepakoljak és menjek, amerre látok. Persze a három hónap munkanélküliség miatt feléltem, ami pénzem volt, szégyenszemre apukámtól kellett kérnem vonatjegyre. Egy bőröndnyi holmit vittem magammal, a többi addig ott állt nála, amíg egy ismerős pont ment a szüleim felé kocsival és elvitte őket.

A dolog csodálatos oldala, hogy egy héttel az elköltözésem után lett munkám, ha nem is a legjobb. Akkor már visszatáncolt volna - de én nem akartam.

És jól tettem: azóta is volt munkanélküli időszakom, de a mostani páromban fel sem merült, hogy ezt a szememre vesse vagy elhagyjon miatta. Neki nem fontosabb a pénz nálam.

2014. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyértelmű.
2014. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
60%
El tudja keseríteni az embert, amikor csak ő keres és nem látja, hogy tartanátok valahova. Filléreskedni kell, mindenben a pénzt látni, semmi extra kiadás, semmi apró luxus, ez hosszú távon kiborító. Végre lesz pénzetek kicsit magatokra is és ő ennek nagyon örül, nem kell ezt túlkomplikálni.
2014. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 acelsziv ***** válasza:
88%

36: mi az, hogy nem kell ezt túlkomplikálni? Tavaly munkanélküli voltam 8 hónapig. A párom keresetéből éltünk. a lakáshitel elvitte a keresete 2/3 -át. Nyomorogtunk és filléreztünk.

DE!!!!

Soha egy pillanatra nem merült fel benne hogy menjek, amerre látok. Időnként rettenetesen el voltunk keseredve. De tudtuk, hogy együtt oldjuk meg ezt a helyzetet.

Az, hogy valakinek az adott szava csak addig tart, amíg minden happy egyszerűen undorító és felfoghatatlan.

2014. jún. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

acelsziv !

Nem lehet mindenki egyforma!

Valakit jobban megvisel ha nincs pénz valakit nem.Ennyi ezt tényleg nem kell túl komplikálni.

Amúgy lehet a kedves kérdező sem erőltette túlságosan a dolgokat,ha ez egy picit is igaz akkor jogos volt egy picit a lecseszés!Meg amúgy is miről is beszélünk? Ha kiakarta volna tenni tényleg a szűrét akkor ki is tette volna!Csak a nők képesek minden túl komplikálni!

2014. jún. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Tedd azt amit a szíved diktál.
2014. jún. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

37essel és 38assal is egyet értek. Nem mindenki egyforma. Mindenkinek mást jelent a házasság. Ugyan munka nélkül nem voltunk, de több nehéz időszakon vagyunk túl, együtt. Mindenkinek mást jelentenek ezek a szavak, illetve kifejezések: házasság, eltartás, kapcsolat.


Acélszív! Sok boldogságot! Az én fejemben is ilyen egy házasság! Persze az nem baj, ha más máshogyan gondolja. Ettől szép az élet és ezért tart el sokszor olyan sokáig, míg megtaláljuk a párunkat.


Szerintem ennyiből nem lehet tudni, hogy a pénz miatt volt-e veled. De az is biztos, hogy nem csak ennyi van a háttérben. Csak ezek miatt a megjegyzésektől hagynád el? Mikor nem is tudod, hogyan értette. A pénz hiánya feszültségeket szül. Miért nem beszéled meg vele? Nem azt mondom, nem tehetsz fel kérdést ide :D, de miért nem beszélgettek erről. Miért nem mondod el neki, mekkora genya.

2014. jún. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!