Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom máris egyedül akar...

Párom máris egyedül akar hagyni a babával. Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Ma jöttünk haza a babával, de a párom már holnap dolgozni megy mert szerinte vétek lenne egy napot is kihagynia. (idénymunkát dolgozik). Sajnos szüleim meghaltak, senki nem tud nekem segíteni. Nekem első baba, páromnak a harmadik. Annyira fáj, hogy így bánik velem. Azt hittem pár napig itthon marad velünk és segít nekem. Mikor ezt mondtam neki azt mondta, hogy a kicsi szinte csak enni kel fel akkor meg mit kéne segíteni. Nem tudom, hogy csináljak meg mindent a baba mellett. Legalább addig itthon maradt volna amíg belerázódom a dolgokba. Mit tehetnék?
2014. jún. 8. 22:35
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
22%

ez valami új módi, hogy vasárnap haza lehet menni? Én 95 óta vagyok ápolónő, de még szombaton sincs hazamenetel, nem vasárnap...


megértem, hogy jó lenne a segítség és persze nem mindegy, milyen stílusban közölte, hogy nem számíthatsz rá.

2014. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
82%
Öreg róka, tudja mi a helyzet. Neked meg nem kell túlaggódnod. Ha otthon lenne akkor is hisztériáznál, és úgyis csak te tudnád megetetni... 2 hónapig ne hívd magadra semmilyen rokonságot, barátosnét se.
2014. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
89%
Barátnő, szomszédasszony, testvér? Nincs senki, aki legalább pár órára ott tud lenni veled? Én megértelek. Van csecsemőgondozásos könyved, hogy ha valami előáll, meg tudd benne nézni, mi a teendő? A háztartást hanyagold, neked is regenerálódnod kell a műtét után.
2014. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg nem kell aggódnod.

Én is császáros voltam, ráadásul ikrekkel.

Mégis a párom dolgozott, én mindent megtudtam oldani a srácok mellett is. Amíg picik, tényleg csak esznek és alszanak. Nekem sem voltak nagyszülők (nagyon messze laknak tőlünk)mégis belejön az ember.

2014. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
12%
...
2014. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
igen haza lehet menni vasárnap, 2 éve szültem akkor pünkösd vasárnap jöhettünk haza, az orvos akinél szültem (nem fogadott) bejött varratott szedni, a lányomnak meg hétköznap kellett bemennem a zárójáért, de haza hozhattam :)
2014. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
87%

Áruld már el mi a p..icsa olyan sürgős a háztartásban, hogy nem várhat egy délutánt?? Akkor hazajön munkából a férjed és megcsinálja. Ennivalót lehet addig rendelni vagy főzhet ő, amíg nem vagy jól, kenyeret meg császárosként is meg tudsz kenni magadnak.


Érthető, friss császárosként van, akinek hetekig nehéz mozognia, de nem is várja el szerintem senki, hogy felvágott hassal és újszülött babával most akkor kifesd a lakást...

2014. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
72%

Igen te reagálod..nagyon-nagyon-nagyon-nagyon túl..

A többit leírták..

2014. jún. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
66%
Eszik-alszik...háát, három hetes a babám és 4. órája vagyok ébren, mert folyamatosan sír és lövésem sincs, hogy miért. Tiszta a pelenkája, evett időben, nem fázik, nincs melege, napközben sokat foglalkoztunk vele. Hasa sem fájhat, akkor máshogy sír. Most csak "béget", hüppög.
2014. jún. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
47%
Ne bántsátok már szegényt!Ha két-három napot otthon maradna vele a férje,attól még nem halnak éhen!
2014. jún. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!