Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem nagyon anyás?...

A feleségem nagyon anyás? Most elhagy?

Figyelt kérdés

3éve vagyunk házasok. Ő a kapcsolat elején meg mondta,hogy neki a szülei az elsők minden és mindenki felet àllnak! Azt hittem viccel..de 5év után sem hallotam tölle azt, hogy engem szeret a legjobban stb! ami rosszúl esik.

Szerintetek ezek a dolgok normálisak:

-naponta 5-6 x baszél az anyjával az apjával csa3x ami szerintem nagyon sok én egy honapba nem beszélek ennyit a szüleimmel!

-havonta 1-2 ott alszik máluk mert neki azaz otthona a "fészke"

-ha pl akkar magának venni valamit felhivja az anyukájat hogy szerinte meg vegye e!

-mutkor 1 hétig ott volt náluk mer az anyjának el tört a keze és segitett a hàztartásban

Amugy semmi baj anyosomékkal nem szolnak bele az életünkbe, a feleségemmet támogatják anyagilag vagy is minket ők fizetik a szàmlákat! A feleségem dolgozik én most egy 1 nem de nem hogy kihasználnánk hogy itthon vagyok ő megy a szüleihez ezt szóvátettem mire a válsza annyi volt "nem áll meg a világ hogy itthon vagy"

8 km re lakunk amugy anyosaméktol!

A lényeg ma meg mondtam a feleségemnek hogy fejeze be hogy állandóan az anyjánalvan....erre azt mondta nekem hogy fogjam be a számat és innkább legyek hálás hogy fizetim a számlákat mert egyéltalán nem lenne köteleségük és hogy ő akkot megy odda amikor akkar mert én nem mondhatom meg neki! erre én azt mondtam hogy takarodjon a házbol...el is ment es meg mondta hogy beadja a válast.

Amugy a feleségem nem hanyagolt elengem meg az itthoni munkákat..de nagyon zavar hogy ennyire anyás.

szerintetek tényleg elakkar válni vagy csak dühébe mondta?


2014. jún. 9. 00:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%

Kisfiam!

Odakinn süt a nap, szép az idő. Menj el a haverokkal bicajozni, nézni a csajokat csak hagyd már ezt a trollkodást!

2014. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
92%
Na jó, ez már biztos kamu kérdés, ilyen alakhoz nem menne hozzá senki.
2014. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
5%
Vajon ha a kérdés úgy hangzana, hogy a kérdező egy munkanélküli nő, a férje pedig ugyanennyi időt töltene a saját szüleinél, milyen válaszokat kapna? Hogy egy hülye anyuci pici fiához mentél hozzá, meg menekülj a szemétláda férjedtől?
2014. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
51%
Ha a férj szülei fizetnének mindent, és a nő otthon piálna a haverjaival, mint jelen esetben, akkor tök mindegy, ki a nő, ki a férfi.
2014. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
21%

"Ha a férj szülei fizetnének mindent, és a nő otthon piálna a haverjaival, mint jelen esetben, akkor tök mindegy, ki a nő, ki a férfi."


A nők azért eléggé kettős mércét alkalmaznak. Maga a kérdés meg amúgy is kamu, csak halkan megjegyeztem, hogy a dolgok másképp festenek, ha nőről van szó. Pedig nem kéne.

2014. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
93%
Én meg hangosan jegyeztem meg, hogy nem lenne másképp.
2014. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Na ez tuti kamu, ilyen emberhez senki nem menne hozzá. Az erőltetett helyesírási hibák na meg a sztori...:)

H@lye vagy kisfiam!

5-ös voltam

2014. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ácsi!!!

Ezt meg mire érted? Mi ez? Aki küldte nekem, az tudja, hogy neki szól!

2014. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!