Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a feleségem fogyózik akkor...

Ha a feleségem fogyózik akkor az miért nem mindegy, hogy én mit eszek?

Figyelt kérdés
Volt rajta egy kis felesleg ami engem nem zavart de őt igen, ezért leadott pár kilót. Szerintem most irtó szexi, van mit fogni rajta de ő még azt is le akarja adni. Kicsit idegesít már, hogy azt nézi mindig, hogy mibe mennyi kalória van és semmit nem enged meg magának ami jó, szerintem túlzásba viszi. Mindegy. Amikor én eszek egy csokit vagy valamit akkor egyből mondja hogy "úristen ha tudnád hány kalória van benne.." , mindig beleszól hogy mit egyek és mikor. Például most vacsoráztam kenyeret és beszólt hogy nem most kéne. De én akkor eszek amikor éhes vagyok ha éjfélkor vagy hajnalban akkor akkor eszek. Átlagos testalkatom van. Mit tegyek? Ha csak simán beszélek az nem használ.
2014. ápr. 15. 21:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Kérdezd meg, hogy mi a célja ezzel? Netán arra célozgat, hogy neked is fogynod kéne? Ha igen, akkor gondold át te is a fogyókúra témát. Ha nem, akkor szard le. De azért kérd ki magadnak a beszólogatást, ha nem viccből csinálja.
2014. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nincs célja, direkt szekál.
2014. ápr. 15. 21:31
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Mert nő és most nagyon benne van a témában. :)
2014. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Igen, benne van a témában, ennyi. Engedd el a füled mellett, és hangoztasd, amit ide is leírtál - hogy szerinted irtó szexi. Ha ezt teszed, nemsokára remélhetőleg megelégszik magával.
2014. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem azért, mert még mindig szenved, hogy neki ezt kell csinálnia, akkor is, ha magától akarja.

vagy

de nem akarom a bogarat a füledbe, - de lehet, hogy másnak akar tetszeni ezért ad magára, és szekál téged.

Ha a direkt szekálás nem lenne, akkor nem jutott volna ez eszembe.

2014. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Mert már nem egészséges a szintje, ha valaki egy csoki esetében így reakciózik. Ez olyan mint az alkoholizmus,ugyan olyan beteg lélek,m csak nem alkoholizmusnak mondják, hanem kalóriaszámolás a neve.
2014. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
12%
Sajnalom őt:(
2014. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
14%
1.szimplán csak azt akarja hogy helyesen táplálkozz mint ő. Vagy 2. Nincs megelégedve veled külsöre és igy probál rávenni hogy változtass ha ő megtette.
2014. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
17%

Semmit nem tehetsz. Ha egy nő manöken alkat akar lenni, akkor erről nem tudod lebeszélni.

Ne törődj vele.

2014. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%
És nem beteg, azért mert tudatosan étkezik. Vagy szerintettek jobb csokit kolát hamburgert chipset enni mert jól esik?tápértékileg meg nagy nullák, csak elhizol tölük aztán egészségügyi problémák lesznek.
2014. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!