Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem nagyon anyás?...

A feleségem nagyon anyás? Most elhagy?

Figyelt kérdés

3éve vagyunk házasok. Ő a kapcsolat elején meg mondta,hogy neki a szülei az elsők minden és mindenki felet àllnak! Azt hittem viccel..de 5év után sem hallotam tölle azt, hogy engem szeret a legjobban stb! ami rosszúl esik.

Szerintetek ezek a dolgok normálisak:

-naponta 5-6 x baszél az anyjával az apjával csa3x ami szerintem nagyon sok én egy honapba nem beszélek ennyit a szüleimmel!

-havonta 1-2 ott alszik máluk mert neki azaz otthona a "fészke"

-ha pl akkar magának venni valamit felhivja az anyukájat hogy szerinte meg vegye e!

-mutkor 1 hétig ott volt náluk mer az anyjának el tört a keze és segitett a hàztartásban

Amugy semmi baj anyosomékkal nem szolnak bele az életünkbe, a feleségemmet támogatják anyagilag vagy is minket ők fizetik a szàmlákat! A feleségem dolgozik én most egy 1 nem de nem hogy kihasználnánk hogy itthon vagyok ő megy a szüleihez ezt szóvátettem mire a válsza annyi volt "nem áll meg a világ hogy itthon vagy"

8 km re lakunk amugy anyosaméktol!

A lényeg ma meg mondtam a feleségemnek hogy fejeze be hogy állandóan az anyjánalvan....erre azt mondta nekem hogy fogjam be a számat és innkább legyek hálás hogy fizetim a számlákat mert egyéltalán nem lenne köteleségük és hogy ő akkot megy odda amikor akkar mert én nem mondhatom meg neki! erre én azt mondtam hogy takarodjon a házbol...el is ment es meg mondta hogy beadja a válast.

Amugy a feleségem nem hanyagolt elengem meg az itthoni munkákat..de nagyon zavar hogy ennyire anyás.

szerintetek tényleg elakkar válni vagy csak dühébe mondta?


2014. jún. 9. 00:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
97%

A szüleihez való kötődése nem normális.


De azt még rosszabbnak tartom, hogy:

1. nem dolgozol

2. nem végzel házimunkát


Hogy fogod fenntartani a házat amiből elzavartad a feleséged?Miből fogsz enni? Azt hiszed az ex anyósék fizetik továbbra is a rezsit?

Tőled lehet én is hazamenekültem volna.

2014. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Amig volt munkám mi fizetük a csekkeket..de kirugtak mert munkaközben ittam..

De hogy megyek az anyosomékhoz,csak azt hallom, hogy találtál már állás...az apja mutkor monda,hogy ő alkalmaz de én nemet mondtam mert valami megalázó munkát akkart rámbizni...azt mondta mindent a lepcsőfok alján kell kezdeni...ami hülyeség hiszen a lánya férje vagyok igazán felajálhatott volna valami nagyop posztot is a cégnél...

A feleségem azt mondja, hogy azért van annyit náluk mert itthon mindig itt vannak a haverjaim...és pakolnia kell utánun es nem kiváncsi a haverjaim fejére...hat én sem az anyosomékra...

6 honapos terhes nagyon várja a babát én nem annyira..ma volt itt meg mondta hogy haza költözik mert nyugalmat akkar..és majd szól ha megszületik a baba..nem kér gyerektartást csak annyi hogy ne igyak a gyerek miatt...

ez nem normális!

2014. jún. 9. 12:00
 13/28 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez kamu.


Egy alkoholista léhűtő vagy, és a feleségedet kell szidnunk, mert hazamegy az anyukájához?

2014. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%
Kamu, ilyen ember nincs.
2014. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Sajnos van! Ha előb tudom, hogy ilyen elsem veszem!
2014. jún. 9. 12:31
 16/28 anonim ***** válasza:
79%

"Ő a kapcsolat elején meg mondta,hogy neki a szülei az elsők minden és mindenki felet àllnak!"


Tudtad ezt előbb is, lehet, hogy részeg voltál.

2014. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Azt hittem,hogy az évek allat ez változni fog és én leszek a fontosabb...tévedtem!
2014. jún. 9. 12:39
 18/28 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező ebben a történetben te vagy a szánnivaló és nem a feleséged. Ha ilyen férjem lenne én is haza menekülnék, de hál istennek több eszem van annál, hogy egy léhűtő alkoholistával kössem össze az életem.
2014. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Ha elválunk..akkor köcetelhetem a részem? mivel munkanélküli vagyok igy kell fizetnie nekem a feleségemnek? segitheti a válást a feleségem javára hogy a sogora ügyvéd?

Nem értek az ilyen jogi dolgokhoz!

2014. jún. 9. 13:09
 20/28 anonim ***** válasza:

"mivel munkanélküli vagyok igy kell fizetnie nekem a feleségemnek?"


Mármint a feleséged tartson el?

2014. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!