Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg anyáékkal...

Hogyan értessem meg anyáékkal hogy engedjenek el bulizni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,és itt van az egész nyár előttem,ők mégsem akarnak elengedni bulizni. Életembe 2x voltam eddig itt az utca végén található bulihelyen,nem nagy dolog,csak beszélgettünk,táncoltunk stb. Jól éreztem magam. Viszont mostanában annyira elegem van abból hogy nekik az is baj ha itthon ülök a szobámban,ugyanakkor nem engednek sehova! Persze " a barátnőidhez elmehetsz ott aludni is,mehetsz a faluba,be a városba is.." anya mindig ezt mondogatja. Komolyan mondom nem hiszem el,hogy mégis mit hisznek,nem bíznak bennem?! Nem csinálnék semmi rosszat,a barátaimmal és esetleg a 18 éves bátyámmal mennék bulizni akiket jól ismerek. És azon is csodálkoznak hogy ha itthon ülök,mert "ne állandóan a gép előtt ülj,meg remélem nem itthon fogod így tölteni az egész nyarad" de hogyan tudnám velük megértetni azt hogy a bulizás nem olyan rossz dolog mint hiszik? Sajnálom ezt az egészet,mert mostanában (részemről emiatt) eléggé megromlott a kapcsolatunk,ők meg csodálkoznak hogy miért nem beszélgetek meg vagyok velük annyit mint pár hónappal ezelőtt...Segítsetek :)

2014. jún. 15. 11:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mit jelent nalad a bulizas?

Menj at a kis baratnoidhez, csinaljatok szendvicseket, tancoljatok zenere, es este 9-re menj haza. Mashova en sem engednelek 15 evesen. Semmirol sem maradtal le, a 18 evesek pedig nem a te koreid.

2014. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De akkor sehogy sem tudom őket rábeszélni hogy engedjenek el?
2014. jún. 16. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!