Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék még jobb...

Hogyan lehetnék még jobb férj, hogy legalább ennyit elviseljen nekem?

Figyelt kérdés
28F vagyok, nős, WoW-ozok (aki nem tudja mi ez, annak annyit, hogy ez egy kb. 11 millió ember által világszerte játszott, karakterfejlesztős fantasy számítógépes játék, amiben egy mesehőst alakítasz és a többiekkel együtt szörnyeket győzöl le, nagyon lebutítva kb. ez) és gyakran van "botrány" miatta. Nem kell nagy dolgokra gondolni, de a kis feleségem jó érzékkel tudja, hogy hogyan kell belém rúgni érzelmileg. Az időtartamról annyit, hogy napi kb. 1 óra lenne, meg heti kétszer kb. 3 óra. És ennyit sem bír ki. Én ehhez képest dolgozok mint egy dög, sokszor késő estig (olyankor játék sincs persze), kétnaponta van szex szóval arra sem nagyon lehet panasz és úgy általában mindent megcsinálok otthon. Más hobbim nincs, nem nézek focimeccset, semmi. Nem iszok, nem cigizek, nem használok semmilyen anyagot, társaságba el nem járok. Hogyan lehetnék még jobb férj, hogy legalább ennyit elviseljen nekem? Sokszor elmondja, hogy ne figyeljek rá, amikor a játék miatt duzzog, mert igazából nem haragszik rám miatta, meg néha büszke is, mert ügyes vagyok szerinte, máskor viszont annyira tapló reakciói vannak, hogy ezt nehezen hiszem el.
2010. jan. 4. 11:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A napi egy óra az az, amíg lenyomom a random daily hc-t a frost emblemekért, raid szerdán és vasárnap van (ez egy ilyen guild). Elég sok közös programunk van egyébként, ha jó idő van, pl. járunk természetbe de télen ez ugye kiesik. De pl. szoktunk közösen főzőcskézni, DVD-zni, vagy áthívjuk játszani a keresztlányunkat, akkor együtt röhögcsélünk mindenfélén.
2010. jan. 4. 12:38
 12/23 anonim ***** válasza:
81%
AZ vagyok, aki írta, hogy a párjával együtt wow-ozik. Akkor tényleg nem veled van a baj, a feleségednek kellene hozzád alkalmazkodnia. Ő az, aki ok nélkül hisztizik. A heti 2 raid egyáltalán nem sok, és emberi időben van. A daily meg szerintem egy jó tankkal fél óra sincs. Én fél óra alatt szoktam megcsinálni. A feleségednek kell változnia, nem neked.
2010. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennél jobb férj valószínű már nem lehetsz,a leírtak alapján legalábbis.Az én pasim is szokott játszani és netezni,van erre külön szoba is, több órát naponta amikor nem dolgozik,pedig van közös gyerek is,de engem nem zavar,mert nem lenne jó mindig egymás körül sem lenni és nekem is van saját gépem.Én úgy gondolom ennyi kikapcsolódás kell mindenkinek.
2010. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút jó ksi férjecske vagy, a leírtak alapján, és az idő, amennyit játszol, abszolút nem sok.

Az én párom is szokott játszani, és én közben a ps2-n játszom az ágyban, és egymásnak mondjuk, hogy "meghaltam Apa", "lelőttek Anya", és olyan kedves így az egész. Ha éppen nincsen kedvem játszani, akkor főzőcskézem, és akkor is kiabálja a konyhába, hogy éppen ki lőtte le, vagy éppen hogyan jutott tovább (Manhunt-ozik) :)

Ennyi kell, nekem is megvan a magam gépigénye, amikor ezen az oldalon csevegek, és jókat röhög, hogy "codász...gyakori kérdések, codász...:D Szóval ne keresd magadban a hibát, a feleséged picinyt önző, de én azt mondom, minden férfinak, és nőnek ugyanúgy kell a kikapcsolódás..vagy így vagy úgy :)

2010. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Próbáld meg 1 szál virág,egy kis bonbon.Én mondjuk nem hisztizek a gép miatt,de néha hiányzik az ilyetén figyelmesség,ami még az udvarláskor megvolt. Lehet hogy ő is így van ezzel.35 N
2010. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
a barátom reggel 6-este 9 ig dolgozik...szombat este és vasárnap a miénk heti 4xszex és vasárnap játszik egésznap és nem szólok egy szót se mert mindig oda hajol és ad egy egy puszit...nem zavar pont azért mert végig dolgozza az egész hetet napi 15 órát akk hagy legyen annyi neki h játszon ...nem érzem magam elhanyagolva..
2010. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
jah nem teljesen az egész napot mert oda jön és segít főzni..utána egy szex parti és folytatja a játéskot..én meg a netezést...utolsó voltam..
2010. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Félreértés ne essék, nem akartam egy percre sem úgy beállítani, hogy én vagyok a mintaférj és most sajnáljatok, de amit leírtam, az az igazság. Tegnap is volt egy sor duzzogás és ugye ha nem mondhatom el senkinek, elmondom mindenkinek... Ma biztosan nem játszok, el is ment a kedvem tőle teljesen. A napközben írt, érdeklődőre és kedvesre fogalmazott SMS-emre sem válaszolt, nyilván estefelé is jól belém fog rúgni valamivel, szuper lesz. Ja és ma "esedékes lenne" szexelnünk is...
2010. jan. 4. 14:53
 19/23 anonim ***** válasza:
33%

A felségednek nyilván hiányérzete van, valamit akkor is elbaltáztál, csak nem tudsz róla. És elég gáz hogy minden válaszoló leszidja a feleségedet, hogy milyen hisztis, mikor az ő verzióját nyilván nem hallottuk.


Ő nyilván olyan nő, aki nehezen mondja el, ha megbántod valamivel. magában tartja, gyűjtögeti és egyszer csak robban, és a játékodra fogja. De nyilván nem ezzel van a baja.


Azt tudod tenni, hogy egyenesen megkérdezed tőle, hogy mit tettél rosszul, vagy mit vár tőled. Sajnálod ha figyelmetlen voltál, de nem tudod mit tettél rosszul és szeretnéd ezt tisztázni. Legyél vele nagyon kedves, és biztos el fogja mondani. Egyébként valószínűleg mindig mással "húzod ki" a gyufát :)


a kérdésedre válaszolva úgy lehetsz jó férj, hogy ha látod hogy duzzogás kezdődik felállsz két percre a géptől, adsz neki egy puszit és megkérdezed hogy mit hiányol. Ezt próbáld meg.

2010. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Már írtam választ,de most még hozzáfűznék valamit:nagyon friss házasok vagytok még csak most esküdtetek meg nem?Én nem is tudom de ezek a problémák csak most jöttek elő?Azelött nem viselkedett így a feleséged?Vagy nem éltetek együtt,hogy lássátok milyen a másik?

Így nem fog működni hosszú távon a házasságotok,ha már most az elején ilyen pitiáner dolgokon összevesztek.

2010. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!