Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék még jobb...

Hogyan lehetnék még jobb férj, hogy legalább ennyit elviseljen nekem?

Figyelt kérdés
28F vagyok, nős, WoW-ozok (aki nem tudja mi ez, annak annyit, hogy ez egy kb. 11 millió ember által világszerte játszott, karakterfejlesztős fantasy számítógépes játék, amiben egy mesehőst alakítasz és a többiekkel együtt szörnyeket győzöl le, nagyon lebutítva kb. ez) és gyakran van "botrány" miatta. Nem kell nagy dolgokra gondolni, de a kis feleségem jó érzékkel tudja, hogy hogyan kell belém rúgni érzelmileg. Az időtartamról annyit, hogy napi kb. 1 óra lenne, meg heti kétszer kb. 3 óra. És ennyit sem bír ki. Én ehhez képest dolgozok mint egy dög, sokszor késő estig (olyankor játék sincs persze), kétnaponta van szex szóval arra sem nagyon lehet panasz és úgy általában mindent megcsinálok otthon. Más hobbim nincs, nem nézek focimeccset, semmi. Nem iszok, nem cigizek, nem használok semmilyen anyagot, társaságba el nem járok. Hogyan lehetnék még jobb férj, hogy legalább ennyit elviseljen nekem? Sokszor elmondja, hogy ne figyeljek rá, amikor a játék miatt duzzog, mert igazából nem haragszik rám miatta, meg néha büszke is, mert ügyes vagyok szerinte, máskor viszont annyira tapló reakciói vannak, hogy ezt nehezen hiszem el.
2010. jan. 4. 11:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
35%
Nő vagyok, és nekem is rposszul esne. Azt irtad sokszor késő estig dolgozol, olyankor mikor hazaérsz nem a feleségeddel kéne foglalkoznod inkább? Napi egy óra mondjuk nem zavarna, de 3, az igenis sok. Gondolj bele melyik azért a fontosabb...
2010. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó, de írta, hogy csak szerdán és vasárnap játszik 3 órát. Annyit a felesége is kibírna nem? Akkor sem olyan hűdenagyon későn érhet haza, a raidek kb 21 körül kezdődnek. A feleségének nincs más dolga, mint csak vele lenni? Háztartás? Saját szórakozás? Szerintem ennyi igenis belefér. Neki talán nem jár kikapcsolódás? A vasárnap meg abszolút nem lehetne gond, ha már elve együttélnek. A felesége picit hibbant, nem kell mindenáron őt védeni.
2010. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én összetenném a két kezem, ha a férjem csak ennyit játszana!!!

Mondd neki, h neked ez a kikapcsolódás és napi 1 óráért igazán nem kell haragudni. NEkem mindig ezt mondja a férjem (csak ő nem 1 órát játszik...)

21/L

2010. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!