Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire egészszéges egy...

Mennyire egészszéges egy párkapcsolat mellett hogy 12-13 órát dolgozik valaki egy nővel egy helyiségben, akivel többet van együtt mint a párjával és tudni róla hogy nem közömbös neki a másik? Ez elöbb vagy utóbb konfliktus forrás lehet?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 09:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13%

Van akinek minden belefér egy kapcsolatba:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

2014. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"tudni róla hogy nem közömbös neki a másik"

Ezt mondjuk részletesebben leírhatta volna a kérdező, mert nem mindegy, hogy miből "tudja" a vonzalmat. Sejti, vagy mondta a párja stb.


A legtöbb munkahely manapság olyan, hogy napi szinten többet van együtt a kollégáival az ember, mint a saját párjával. Én is egy napból 8 órát boldogítom a munkatársakat, napi 2 órát utazom, és 7-et alszom. Így a páromra (mivel az alvás nem közös tevékenység szerintem, még ha egymás mellett alszunk is) 7 óra jut, amiből lejön a bevásárlás, főzés, takarítás, fürdés, ha nem együtt csináljuk.


Én is jobban örülnék, ha több időnk lenne egymásra, de amíg nem nyerünk a lottón egy nagyobb összeget, addig ott lopunk egymásnak időt, ahol tudunk.

2014. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
van hogy en is dolgozom annyit ferfiak mellett!!!!!! es kozombos mert nekem csak a parom van senki mas!
2014. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha megbízható a párom és én is megbízom benne, akkor NEM.
2014. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
6-ossal értek egyet. Annyit még hozzá tennék, hogy ha valaki az étlapot nézegeti, akkor rendelni is fog. 12 óra után a párod hiányát kellene érezni, nem azt, hogy hogyan áll fel a farkad a kolléganőre, vagy épp más nőre. (ezt úgy minden pasira értem, akinek más csaj is szóba jöhet a ''szerelmén'' kívül...)
2015. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!