Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleség kiakad mert a...

A feleség kiakad mert a szerető elhagyta a férjét?

Figyelt kérdés

Ilyet se hallottam még.Vajon mi lehet az asszony fejében?Arra van kiakadva,hogy a férjét pattintotta a szeretője.Dúl fúl és szidja a szeretőt,hogy miért kellett lelépni,mert mikor vele volt minden tökéletes volt.A férj most flegma,szomorú és tökre vágta a szerető a család életét mert nem lehet elviselni a férjet.

Szerintetek?Hallottatok már ilyenről?


2014. jún. 26. 10:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Persze,hogy kívül álló vagyok.Sem a feleség,sem a szerető,sem a férj nem vagyok.

Tudom sok mindent nem tudok,és nem is úgy zajlik a dolog ahogy látszik csak egy elkapott kiakadását hallottam a feleségnek.Arról tudtam,hogy szeretője van a férjnek és,hogy voltak már külön meg amiket leírtam.

Pár évvel ezelőtt néha néha beszélgettem a csajjal de valahogy nekem túl bonyolultak voltak és nem akartam belefolyni az életükbe jobban és elkerültem őket.


Tudom akkor most se avatkozzak bele,természetesen nem is akarok csak mint írtam kíváncsi voltam,hallott e már valaki ilyet vagy esett e meg már ilyen valakivel itt.

2014. jún. 26. 11:36
 12/14 anonim ***** válasza:
Épp most láttam a hűtlenség.blog.hu-t témába vág. Radnótiról is ír benne, és pont tegnap volt mészöly miklósról egy film a tévében, és hát Polcz Alain tudott volna neked most felvilágosítást adni, dettóebben a szituban volt. Vagy valami hasonlóban.
2014. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nálunk: csaj el, férjem haza, mert egyedül gyt fizetve nem tud megélni. Azóta repkedek a boldogságtól....:S

És igen marhára zavar, hogy ha már egyszer szétszedett egy házasságot, akkor minek küldi vissza, nem gondolkodtak előre, hogy mi lesz, ha borul ott is az idill.

Kicsit olyan, mintha a szennyesünket passzolgatnánk egymásnak...

2014. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom pontosan mi lehet az ok mert kevés az információ. Nekem lenne egy másik elképzelésem is. Lehet nyitott házasságban élnek, előre megbeszélik, hogy pontosan mit szabad és mit nem. A másik lehetőség, hogy akár hármasban is kipróbálhatták a szexet. Egy harmadik lehetőség, hogy valamilyen fétise lehet a hölgynek, olyan mint a megcsalásos fétis vagy a hotwife fétis a férfiaknál. Lehet, hogy a hölgynek lelkiismeret furdalása van amiért más paisival is összejött és szeretné ha a férje is megélne egy hasonló kapcsolatot. Ne pontozzatok le mert csak én is találgatok.
2021. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!