Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha kiderülne,...

Mit szólnál, ha kiderülne, hogy a 18 éves lányod egy 45 éves házas emberrel kavar?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 14:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon pipa lennék. Én olyan ember vagyok, aki még elgondolkozna azon is, hogy hol rontottam el a nevelést, vagy hol fordultak akkorát a dolgok, hogy a lányom egy olyan emberrel akarjon lenni, aki az apja lehetne.
2014. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
Önkritikát gyakorolnék, hogy milyen szülő voltam. Aztán adnék egy pszichológus-névjegykártyát a lányomnak, hogy ha már súlyos lelki gondjai vannak miattunk, legalább kezeltesse magát. N30
2014. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20%
kamu.......
2014. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Több minden is zavarna, a nagy korkülönbség, az hogy házas. Sajnálnám a lányomat és félteném, mert ilyen helyzetben biztosan szenvedni és csalódni fog.

Elgondolkoznék rajta, hogy miért van szüksége egy ilyen idős férfira, hiányzik-e neki az apa a családból.

Egyébként nekem mindig az idősebb férfiak tetszettek. Szüleim kiskoromban elváltak. Apukám nem tartotta velünk a kapcsolatot. Gondolom, nem véletlen összefüggés csak :)

2014. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
azt hiszem, hogy a házas emberrel beszélgetnék el a férjemmel együtt... de nem gyengéden...
2014. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%
Kiakadnék ,mert én nem arra neveltem a lányom ,hogy más házasságát tönkretegye ,illetve szerepet játsszon benne ! A korkülönbség megint nagyon nagy ... Mindent összevetve ,egyáltalán nem fogadnám el és pártolnám ezt a viszonyt !!! 18 évesen még csak egy nagy gyerek ,hiába hiszi magát felnőttnek ... mindent elkövetnék ,hogy észhez térítsem .
2014. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Az apa jelen van, soha semmi gondja nem is volt vele.
2014. júl. 3. 14:43
 8/26 anonim ***** válasza:
54%
Kiakadnék és felkeresném a fickót. Ha nem hagyja békén a lányom, akkor meg a feleségével beszélgetnék el. A lányom is kapna valamilyen eltiltást, bár 18 évesen nem sokat segít a bünti, talán külföldre küldeném tanulni.
2014. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Én beszélnék vele és elmondanám, hogy nagyjából mire számíthat, igazából a saját véleményemet mondanám el neki, te is azt mondd, leszidni felesleges, lényegében felnőtt, ha tiltod, akkor még jobban akarni fogja a pasit.
2014. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%

Korkülönbség még hagyján. Az nem úgy megy, hogy 45 felettiekkel nem beszélgetek, nehogy beleszeressek... (Na jó ez én vagyok, nem tudom irányítani az érzelmeim). Na de az, hogy HÁZAS?

Házas, de még csak "foglalt" pasi se kellene. Fel kéne nyitni a leányzó szemét, hogy vagy nem fog a büdös életbe elválni és csak mindig harmadik lesz. Ha felesége rájön még lehet meg is tépi!

Másik oka egyszerű. Ha énmiattam elválna, nem válna el később valakiért tőlem is el????

20/N

2014. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!