Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a párom, hogy ilyet...

Normális a párom, hogy ilyet kér tőlem?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy hétig szabadságon vagyok. Párom ma kitalálta, hogy addig menjek el címerezni az apjához napszámba. A munka hajnal fél hattól délután háromig tart. Utána még főzzek, mossak stb. Párom azzal érvel, hogy az öccsei is járnak sőt azok gyerekei is. Jogosan vagyok felháborodva?
2014. júl. 5. 22:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
14%

Én nem kérnék ilyet a feleségemtől, de ha ő minden szabadidejèt a pénzkeresésre fordítja, akkor jogosan várja el tőled is.

Ha nem akarsz menni, akkor kedvesen mond meg neki, de ügyelj rá hogy akkor a ház csilli villi legyen, és főzzél finomakat, estére pedig legyél odaadó. Így elkerülheted, hogy azt érezze, hogy lusta vagy. Ha érzi, hogy szereted akkor nem fog haragudni.

2014. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
75%
Én a képébe röhögnék.
2014. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
25%

kösz, hogy leírtad, hogy nézzek utána a neten, ahelyett, hogy leírtad volna, mi az.


az emberek többsége nem a mezőgazdaságban dolgozik (a napszámból gondolom), ergó nem beszéli az ottani "nyelvet".

2014. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
26%

Ilyen kérdést itt hiába teszel fel, mert csak döglusta, kitartott panel p i c s á k válaszolgatnak itt, akiknek a leghaloványabb fingilingijük sincsen arról, hogy mi is az a címerezés!!

(De azért válaszolnak, és rögtön rávágják hogy NEM!)


A múltkor is azt írták az egyik kérdezőnek -aki egy tehenészetben dolgozik-, hogy télen menjen szabira.

Ezek a csajok valószínűleg azt hitték a sok eszükkel, hogy a tehenek is "téli álmot" alszanak...

2014. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
14%
sose láttam még élőben tehenet. viszont Chicago-t már igen, most akkor rossz vagyok, utolsó? brühühü
2014. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
13. Ahoz nem kell nagy ész, hogy be írd azt a szót "CÍMEREZÈS"
2014. júl. 5. 23:06
 17/30 anonim ***** válasza:
63%
Kedves 14-es, dolgozom, nem vagyok se lusta, se kitartott. Munka mellett is rendben van a lakás, van mindig meleg kaja stb., elég jól is keresek. De nem a mezőgazdaságban dolgozom, ezért hirtelen nekem se jutott eszembe, mi az a címerezés, bár nem én kérdeztem meg. Miután megnéztem, beugrott, de elsőre nem. Miért is vagyok én ettől kitartott és döglusta????
2014. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
37%

16-os: ahhoz sem, hogy ilyen kommenteket írogassak ahelyett, hogy a férjemnek segítenek a földeken címerezni, akármit is jelentsen ez a szó. vagy azt nem éjjel kell csinálni?


szóval az nem olyan, mint a városi ember szidása?:D

2014. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jót akart ( az apja csak nem dolgoztatná ki a beledet is + jól jön a plusz pénz)


Én is (szégyen, nem szégyen), a párom szüleinél dolgoztam...

Viszont miután hazaértem, már nem pörögtem, a házimunkát együtt csináltuk meg.... ebédre meg mirelit kaja volt.

2014. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
88%

Kérhet ilyet, de nem vagy köteles megtenni.

A párom is szokott extra munkákat vállalni a szabadnapjain, de eszembe sem jutna kötelezni rá, a pihenés mindenkinek jár, és felnőtt ember eldöntheti, hogy mire fordítja. Én például nem szoktam a szabadnapjaimon dolgozni és nagyon felháborodnék, ha ezt kérné tőlem. Ha van kedvem és van mit, akkor persze elmegyek, de ne legyen már kötelező!

Kivétel lenne természetesen ha anyagilag annyira rosszul állnánk, hogy minden forint számít. Akkor ezt előbbre helyezném, természetesen, de gondolom, ez senkinél, nálad sem kérdés.

2014. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!