Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális ajándéknak?...

Ez normális ajándéknak? Mondjatok valamit!

Figyelt kérdés

Megyunk Erdelybe temetesre de nem ez a lenyeg.

Ajandekot viszunk egy falusi csaladnak es a borok melle anyam akar adni EGY NESQUICK KAKAOPORT is merthogy van egy 15-16 eves lanyuk. Remelem letudom meg beszelni, de mondnatok valamit ha tudtok



2014. júl. 19. 21:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én azért szeretem, mert a kakaót jéghidegen iszom, és a kakaópor hideg tejben nehezen oldódik.
2014. júl. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vigyen.


Az igaz, hogy meg lehet kapni ott is. De inkább csak a nagyobb városokban, a kis eldugott falvakban nem iztos, valamint igen drága is. Én örülnék neki. Hiába veszel neki felsőt, ékszert, ha nem ismered a stílusát, ízlését, könnyen lehet, hogy pont olyat viszel, amit az életben fel nem húz, és akkor már inkább a kakaó. Mellé esetleg vihettek valami érdekes könyvet, vagy bögrét. Én örülnék, pedig 23 múltam...

2014. júl. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy egy eldugodt kis falu egyetlen boltjában pont ez a termék nincs. De Erdélyben is közlekednek az emberek, és ott is nagy bevásárlóközpontokban vásárolnak.


És nem, egy cseppet sem drágább, mint Magyarországon.

2014. júl. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

hold viola: megint butaságot mondasz, mint általában.

Anyukával egyeztet a kérdező anyukája, és ha felsőt szeretne a nagylány, akkor a méretet és a stílust is elmondja.

Élelmiszerből nincs hiány Erdéllyben!!!

Még a nyolcvanas években rögzült ez a kép, de már akkor is a purdék rohanták meg az embert néhány szem csokiért a nagyobb településeken, külvárosokban.


Ha a kérdező magyar faluba, vagy városba megy többet fog kapni, mint adni tudna. Valószínűleg ők fognak HOZNI haza kaját (amit lehet, bár mi 3 kosár rókagombát is áthoztunk legutóbb).

2014. júl. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jo ajandek, leginkabb azert mert itt is lehet kapni. Akkor mar inkabb valami hazait pl. turo rudi.
2014. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Utolsonal a pont, en ha ismeros jar Magyarorszagon mindig megkerem, hogy hozzon nekem egy Sport szeletet vagy Turo rudit:) Bar a Sport szelet is mar beszerezheto nalunk, a Turo Rudinak meg mindig csak utanzatat lehet kapni:)
2014. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Egyebkent volt valamelyiknek, tenyleg azt gondolta hogy ha kavet is adnak lehet kakaoport is. Vevul odaadta pedig megbeszeltuk hogy nem fogja, bar rakott hozza kavet is, ebben a kontexusban talan elmegy. Egyebkent anyam gyerekkoraba rengeteget volt abban a faluban, szoval nem kell lekezelni hogy nem tudja mi van ott, mert tudja. Bar ebbe most nem mennek bele
2014. júl. 21. 22:24
 28/28 A kérdező kommentje:
*igaza volt az elso sorban
2014. júl. 21. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!