Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan haragszom?

Szerintetek jogosan haragszom?

Figyelt kérdés

Párom a héten nyaralni volt a családjával,így nem tudtunk együtt lenni.Csütörtök este jöttek haza,péntek reggel mentem hozzájuk,akkor náluk voltunk,szombaton délután eljöttünk hozzánk.Szóval összeségében 2 napot voltunk együtt.Ma reggel korán ment a testvéréhez segíteni,amit meg is értek,mert ő is sokat segít neki.Kérdeztem hogy délután ha végeznek,utána nem-e jön el.Azt mondta hogy focizni megy a haverjaival.Nekem ez rosszul esett,megharagudtam rá.Szerinte ez csak hiszti,és jogtalanul vagyok mérges.Én viszont úgy gondolom hogy a héten alig voltunk együtt,ráadásul nekem most szükségem is lenne rá,ő viszont inkább elmegy focizni a haverokkal.

Több mint 2 éve vagyunk együtt,de mindketten a szüleinknél lakunk még.

20/L


2014. júl. 27. 08:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
25%
Szóvl hülye pxcsa a semmin picsog,mad miután a faszija ,mivel dugni akart, visszaigazolást adott, te benyeled is minden fxsza?
2014. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!