Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőttként, az iskolák...

Felnőttként, az iskolák elvégzése után lehet még igaz barátnőre találni? Pláne ha már családunk is van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

ismerös a helyzeted sajnos...miota megszültem,szinte az összes barátnöm,haverok szép lassan felszivodtak...van 1-2barátnöm,de öket nem mondhatom a legjobbnak,mert nem állunk ojan közel egymáshoz.én is szeretnék egy igazi barátnöt már nagyon,de nem mehetek mindekihez oda hogy:hé,legyél már a barátnöm.

remélem hamarosan én is találok...

2010. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak remélni tudom h igen (nekem eddig még nem sikerült)
2010. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De Ti hogyan próbálkoztok keresni??? Igazán adhatnátok pár ötletet, mert szerintem nagyon sokan vagyunk magányosak felnött korunkban és nem azért mert baj van velünk, hanem mert így alakultak a körülmények és valahogy az egész világ. Valahogy nekünk, barátnőtlen magányosoknak kéne megtalálni azt az utat, helyet, ahol egymásra találhatnánk! Ötletek?
2010. jan. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem az a trükköm, hogy bárhol bárkivel le lehet állni beszélgetni egy közös témáról. Pl. itt van aktuálisan a BKV sztrájk a budapesti utasoknak. Az izraeli barátnőmmel pedig egy nemzetközi zenei versenyen találkoztunk, mindketten versenyzőként vettünk részt, volt közös téma, és az angol nyelvet mindketten beszéljük. Aztán kialakult.
2010. jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!