Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjek, fiúk! Milyen elvárásai...

Férjek, fiúk! Milyen elvárásaitok vannak a feleségetek/barátnőtök iránt?

Figyelt kérdés

Fesse a körmeit? És a haját? Ha le van nőve a haja, mennyire zavar?

Testápolót használjon? Havi 2-3 szoli belefér?

Sminkelje magát? Hogyan hordja a haját?

Szőrtelenítsen mindig?



Tornázzon? Alakja, súlya milyen legyen?


Tehát mik azok a dolgok, külsőre mondjuk, amivel labdába sem rúghat más nő mellette, és ő lesz álmaitok nője olyannyira, hogy mást meg se nézz?


/Esetleg még a konyhában mit tudjon?/


2014. júl. 29. 21:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
63%

felolvastam a férjemnek, azt mondja, így jó (mármint én vagyok így jó)


HA elvárásai lennének, nem lenne a férjem.

2014. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
52%

Ne fesse a körmét. Ne fesse a haját, és akkor nem tud lenőni. Ne használjon testápolót. Úgy hordja a haját ahogy az neki jól esik. Szőrtelenítést rá bízom, mert bízok benne, hogy kultúráltan fog kinézni. Ne legyen csont kollekció, de elhízva sem legyen. Legyen husis. Esetleg az ágyban jobban bevállalós lehet.


"Tehát mik azok a dolgok, külsőre mondjuk, amivel labdába sem rúghat más nő mellette, és ő lesz álmaitok nője olyannyira, hogy mást meg se nézz?"


Nincs olyan. Mindig van okosabb, szebb nő.

2014. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
76%

Férfi vagyok, de egyáltalán nem csak a külső számít. Lehet akármilyen szemkápráztatóan gyönyörű ha egy r#banc és/vagy beképzelt p#csa akkor nem kellene.

De a kérdésedre válaszolva:

Körmei: nekem mindegy, hogy festi-e vagy sem, legyenek ápoltak és kész (meg azért ne 10 centis karmai legyenek)

Haja: nekem mindegy, hogy festi-e vagy sem, nekem az fontos, hogy legyen ápolt, meg azért egy nőtől elvárom, hogy legalább vállig érő haja legyen

Smink: nem kell, hogy sminkelje magát, ha sminkeli akkor ne vigye túlzásba.

Hogyan hordja a haját: nekem mindegy

Szőrtelenítsen: nem kell mindig, ne legyen túl szőrös és kész

Alak: ne legyen anorexiás vagy elhízott

Konyha: ha jól főz az jó pont, de én nem követelem meg.

2014. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
44%

egy nőtől elvárom, hogy legalább vállig érő haja legyen

mindegy, hogyan hordja a haját


öö, tényleg, pont úgy tűnik.

2014. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%

@21:45

Az, hogy miként hordja a haját nálam azt jelenti, hogy copfban, kibontva, stb.

Nekem mindegy, ahogy neki kellemes.

A vállig érő hajat meg azért írtam, mert nekem a hosszú hajú nők tetszenek, a tüsi hajú nők nem jönnek be.

2014. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%

Mivel nem húsz éves vagyok, és jártam már pasival, olyanokkal is évekig, akikről tudom, hogy kinézetre pont nem az ideáljuk vagyok. Én vékony, magas szőke, ő meg a teltebb alacsony barnákat szerette, szóval ez tök lényegtelen. Egy kapcsolatban nem a külsőségek döntenek.


Nekem is van ideálom külsőre, de valahogy soha nem olyan pasikat fogok ki. Illetve lehetett volna, de a belső tulajdonságaik miatt sztornó volt a dolog.


Az elvárás nem körömfestésen és hajszínen múlik ideális esetben. Bár tinik körében elképzelhető.


A konyhában mit tudjon? :) Hát főzni, mint a pasi. EZ nekem alap. :) Még zsenge koromban, 21 éves barátom is tudott főzni és gyümi tortát sütni :)


Vagy arra gondoltál, hogy a konyha asztalon is dugható legyen? :)


"Testápolót használjon?"

Sikerült megragadnod a párválasztás legkardinálisabb kérdését :)

2014. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
69%

köröm mind1 amig nem akarja kikaparni a szemem

haj mind1 (mi a francot jelent, hogy le van nőve?)

testápoló nem tudom mér olyan fontos ez

szoli nekem hófehéren és csokibarnán is tökéletes

smink nélkül islegyen szép az arc

szőrtelenítés, nem szeretem a sünöket

tornázzon-e? tök8

alakja se túl vékony, se túl duci olyan közepes


hát szerintem a külső kevésbé számít, mint a belső mondjuk nekem sokat számit az arc

olyan nincs, hogy egy férfi ne nézzen meg valakit, mert ez ösztönösbe jön


konyhába mit tudjon? pl ne tévessze össze a serpenyőt a fakkanál lal stb



ez az én véleményem

2014. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Nyilván nem arra gondoltam, amikor valaki görcsösen elvárja hogy cicababa álljon mellette.

De senki nem egy 120 kilos, zsiros haju nőt szeretne maga mellett tudni.

És persze, nem a körmökön fog múlni, hanem összképfüggő a dolog, csak kicsit belemerültem a részletekbe.

Egyszerűen az érdekelt, milyen mégis az a nő akit imádn maguk mellett a férfiak :)

2014. júl. 29. 22:01
 9/34 anonim ***** válasza:
46%

Legyen igényes magára


Ezigaz absúlyra, egészségee is.

Amíga. Smink egyéb igenyes( lenőtt haj nemaz) addigoké.

Én jobban szeretem, ha természetes, nem zavar ha van szőre, de pl a feleségemet igen, úgyhogy nem igazán van neki.

Sminket is addig kedvelem, amíg igényes, és nem vakolat,mezzel sincs gond.

Szeretem ha vannak céljai, és azt is, hogy szeret főzni. Nem volt elvárásom, de örülök neki.


Egy elvárásom van..ne vágassa le a haját..nekem a váll alá kell, hogy érjen egy nő haja, amúgy nem vonzó, és sose legyen szőke

Szerencsére a vágatás egy említés kérdése volt, hogy nekem úgy nem tetszik, szőke pedig sosem akart lenni.

2014. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

7-es!

A hajlenövés az,amikor valaki festeti a haját és le van nőve a töve, tehát látszik az eredeti haja is.

Pl. adott egy szőke haj, ami ha lenő, a töve mondjuk eredeti barna. Nem szép látvány, igénytelen :)

2014. júl. 29. 22:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!