Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szomszédom állandóan áthozza...

Camy :D kérdése:

A szomszédom állandóan áthozza a gyerekét (két és fél éves) és mindig itthagyja nálunk, de mi nem akarjuk hogy itt legyen mert úgy érezzük, hogy azért hozza át mert nem szereti, miközben a másik gyerekével sülve-főve együtt van. /többi lent/?

Figyelt kérdés
volt amikor áthozta és este fél tízkor még mindig nem jött érte, ezért vissza kellett vinni hozzájuk . amikor átértem ő már aludt. szóval nálunk hagyta a gyerekét. Akár napi 3-4szer is átjönnek, de mindig itt hagyja, hogy vigyázzunk rá. a férjemet apucinak nevezte . Mivel a testvérem felesége ezért nem zavarhatom el.( ezért írtam a családi kapcsolatok témájába). Az anyját Juditnak nevezi, nem pedig anyának. és ha véletlen mégis beugrik érte, akkor lehajol és megkérdezi a gyerektől : már el is küldenek téged? holott több órája itt van . Semmi bajunk a kicsivel, de ez a nő az agyunkra megy. Na meg ott van a kisebb gyerek , Petra .Őt egy pillanatra sem hagyja magára és van amikor pont ezt használja mentségül, hogy a Petra otthon van, haza kell menni megfürdetni, sziasztok majd jövök érte valamikor. Eközben a a kicsi meg nem akar hazamenni, mert szerintem itt jobban érzi magát vagy nem tudom...Nem érti meg hogy nekem erre nincs energiám, mert három kertem van , apukáméknak segítek , a férjem meg dolgozik. Oké, hogy hetente egyszer átugranak, de ezt így nem bírjuk, az ő gyereke. Vigyázzon is rá. Ez a problémám , mit csináljak?

2014. júl. 30. 20:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
40%

"Good Fences Make Good Neighbors"


Nem kell összebratyizni a szomszédokkal.

Udvarias köszönés, pár egyszerű mondta, mégse néma csend legyen a liftben, Aztán ennyi.

2014. júl. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%

Szegény kisgyerek. Hány éves? És szerinted miért akar tőle szabadulni az anyja? Nem tervezett gyerek volt, vagy dacos, és nem bír vele?

Egy dolog, hogy ha sikerülne lepattintani magatokról, de attól még szegény kicsinek nem lesz jobb. Az anyával kellene elbeszélgetni, és megértetni vele, hogy ha egyszer megszülte, akkor felelős érte. Ő az anyja, a gyereknek rá van szüksége. Apuka mit szól ehhez?

És a nagyszülők (az írtak a férjed tesója)?

2014. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
ma 21:07-es: olvasd már el, hogy a "szomszéd" a sógornöje a kérdezönek, nem idegen.
2014. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

#13: Nem olvastam, átsiklottam felette, de a kérdés úgy kezdődik, hogy a SZOMSZÉDOM, és NEM a sógornőm.


A kicsit sajnálom, a sógornőd egy tapló.

2014. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy a testvéred felesége. Mit szól ehhez a testvéred? Miért nem beszéled meg vele, hogy ti nem szeretnétek babysitterkedni?
2014. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%

ház kulcsra

telefon ki

és ha ordít, akkor zsaruk


ennyi.

2014. júl. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
94%
Már miért ne zavarhatnád el?Attól,hogy a tesod neje még meglehet neki mondani a magadét.Viszi a gyereket,meg mondod na jucika itt véget ért a móka,a te gyereked neveld ha annyira akartad.Itt nem hagyhatod,sem ma sem holnap.nem kell itt kozmetikázni,ha megharagszik nagy kaland nem kell félned rá megy a napod a bébicsőszködésre.
2014. júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
7%

Te is érdekes vagy azért, mert szomszédnak hívod a sógornődet!?

Én is szülés utáni depresszióra gondoltam, talán egy szakemberhez el kelleni rángatni! Kicsit jobb fej is lehetnél, olyan közömbös vagy iránta! Miért nem ülteted le és kérdezed meg mi baja???

2014. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
#18 tőled kérek elnézést, hogy szomszédomnak neveztem mivel a sógornőm a szomszédom ezért úgy gondolom mindegy, de nyilván neked van igazad... szóval kérlek ilyenbe ne szólj bele. Köszönöm
2014. aug. 1. 14:06
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Közöld a szomszéddal, hogy a felesége állandóan átviszi hozzátok a gyereket, nem vagytok bébiszitterek, szóljon a feleségének, hogy többet ne hordja át a gyereket.

Egyúttal azt is megmondhatod a szomszédodnak, hogy szerinted a felesége nem szereti az idősebb gyerekét, ezért passzolja le hozzátok.

2014. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!