Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szomszédom állandóan áthozza...

Camy :D kérdése:

A szomszédom állandóan áthozza a gyerekét (két és fél éves) és mindig itthagyja nálunk, de mi nem akarjuk hogy itt legyen mert úgy érezzük, hogy azért hozza át mert nem szereti, miközben a másik gyerekével sülve-főve együtt van. /többi lent/?

Figyelt kérdés
volt amikor áthozta és este fél tízkor még mindig nem jött érte, ezért vissza kellett vinni hozzájuk . amikor átértem ő már aludt. szóval nálunk hagyta a gyerekét. Akár napi 3-4szer is átjönnek, de mindig itt hagyja, hogy vigyázzunk rá. a férjemet apucinak nevezte . Mivel a testvérem felesége ezért nem zavarhatom el.( ezért írtam a családi kapcsolatok témájába). Az anyját Juditnak nevezi, nem pedig anyának. és ha véletlen mégis beugrik érte, akkor lehajol és megkérdezi a gyerektől : már el is küldenek téged? holott több órája itt van . Semmi bajunk a kicsivel, de ez a nő az agyunkra megy. Na meg ott van a kisebb gyerek , Petra .Őt egy pillanatra sem hagyja magára és van amikor pont ezt használja mentségül, hogy a Petra otthon van, haza kell menni megfürdetni, sziasztok majd jövök érte valamikor. Eközben a a kicsi meg nem akar hazamenni, mert szerintem itt jobban érzi magát vagy nem tudom...Nem érti meg hogy nekem erre nincs energiám, mert három kertem van , apukáméknak segítek , a férjem meg dolgozik. Oké, hogy hetente egyszer átugranak, de ezt így nem bírjuk, az ő gyereke. Vigyázzon is rá. Ez a problémám , mit csináljak?

2014. júl. 30. 20:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
12%

Most az jutott az eszembe mi ban ha az apuka esetleg a te ferjed??????erre nem gondoltal??bar nem tudom milyen kapcsolat van koztetek.... de csak ugy joggal el varni dolgokrol hallodtam..... ha szulesi depreszio lenne akkor a masik gyerek(petra )sem erdekelne!!!!!

Itt valami titokzatos dolog van a haterben!!

2014. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
87%

"Itt valami titokzatos dolog van a haterben!!"


Szerintem az agyérben van valami titokzatos. :-)

2014. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
33%

Megértem a vívódásodat. Ha az anyja ennyire nem szereti a kicsit, akkor nem lehetsz benne biztos, hogy otthon nem bántja-e. MErt a közönnyel is lehet bántani egy gyereket, nem is kicsit! Valószínüleg aggódsz érte és addig érzed biztonságban a gyereket amíg veletek van, ugyanakkor a terhetekre is van.

NAgyon szomorú ez a helyzet, lehet, beszélned kellene pár szakemberrel, hogy miként lehetne helyreállítani az anyuka és a gyerek viszonyát. Vannak ingyenes fórumok hozzá. Tudom, hogy nem a Te dolgod ezt megoldani, de hosszú távon te is jobban járnál így...

2014. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
51%
Szia, mi lett azóta, meg tudtátok beszélni?
2015. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!