Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi valóságtól...

Tényleg ennyi valóságtól "elrugaszkodott" Női elvárás van manapság?

Figyelt kérdés

Főleg a 20-30 közti korosztály a lényeg, számomra nagyon érdekes hogy manapság no nem "általánosan", sok olyan elvárást hallok a nők részéről ami ugyan nem életképtelen de nagyon nehezen teljesíthető..


Gondolok én a "Versenyszférában" dolgozik, 500 nettót keres, intellektuel, és minden este sportol, jóképű.... nem nagyítok a dolgon, de sokaknak mostanság mintha "bili és a kéz" esete effektus állna fenn.


Mindez onnan indul hogy neki "diplomája" van, és ő is a versenyszférában dolgozik... (legutóbb a versenyszféra a nő szerint: Üzletkötő volt :') ), meg hogy ő is kenguzik hétvégente és mennyire fitt... és aki nem "sportol" az egy egészségtelen dagadt állat.


Ez amolyan szemellenzős gondolkodás szerintem... mert akinek diploma van az csakis "precíz" rendszerető, az életvitele is rendezett stb, de a szakmunkás az nem "precíz", meg undorító hogy a napon izzad, bezzeg a "versenyszféra"


Nem akarok általánosítani, de mostanság ez az "ideál" terjed, a nők részéről... a vicc az hogy szerintem a fentebb említett ideál szerinte ívben elkerüli az ilyen nőket...


Nekem is van diplomám, ami ér is valamit... de már csak az én szakmámban is hatalmas szórás van ember és ember közt... én pl ámulok azon hogy legutóbb egy mesterember a 500m2 csempét szemre lerak, és méregethettem én a fugaközöket de mindenhol tizeden belül volt, vagy hogy a ruhája minden nap frissen mosott volt (munkás ancug), és igen ő is hülyére kereste magát. (többet mint én a diplomámmal)



2014. aug. 2. 20:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
89%

"Gratulálok, h találtál egyet. "


Egyrészt nem jöttem össze vele, másrészt nem egy ilyen van a saját környezeteben. Jó pár férfitól hallottam már azt, hogy ilyen dolgok miatt problémáztak.

2014. aug. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
48%

Én nő vagyok, de én is sok nőnél látom ezt a felfogást. A pasi legyen jóképű, keressen sokat, legyen kisportolt, legyen háza, kocsija, legyen okos, legyen 2-3 diplomája, beszéljen 2-3 nyelvet, hordozzon a tenyerén stb. Ehhez képest a nő meg rendelkezik kb. egy informatikus-könyvtáros diplomával, meg az ehhez szükséges egy darab középfokú nyelvvizsgával, kinézete maximum átlagos, nem különösebben okos, nem különösebben szellemes, kicsit hisztis is, de neki ez a tökéletes férfi JÁR. Mert a női magazinok megmondták, hogy neki a tökéletes JÁR. Nyilván nem minden nő ilyen hülye, nem mindegyik él meseországban, de sok ilyen buta pitsát látok a környezetemben. És folyton sírnak, hogy nem találnak egy normális pasit. Nem is értem, miért... sok normális pasit alapból kiszórnak, mert a fenti feltételek közül 1 vagy 2 nem teljesül.

Én amúgy diplomás vagyok, 3 nyelven beszélek, ebből 2 felsőfok, a férjemnek érettségije van és szakmája. Eszembe sem jutott, hogy emiatt ő nem lehet intelligens, nyitott, művelt, vagy hogy kevesebb lenne nálam. Egyébként jóval értelmesebb, műveltebb, szélesebb látókörű, mint sok diplomás férfi a környezetemben. A diploma nem jelenti automatikusan azt, hogy intelligens, művelt is az illető, nem ártana már ezt megtanulni. És nem csak "beértem" a férjemmel, lett volna lehetőségem hozzámenni 600 nettót kereső, diplomás faszihoz, csak az egy idióta gyökér volt, úgyhogy inkább passzoltam :D

2014. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem vagy diplomás, hanem egy szakmunkás vagy, aki irigyli a diplomások életét.


Egyébként a csempét lerakni nem túl nagy cucc, mióta van az a csempeközölős szar, mellé meg kell egy vízimérték és egy kalapács.


Egyébként szerintem full nem nagy elvárás, mivel saját magamnak magammal szemben is ilyen elvárásaim vannak (férfi vagyok).

2014. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Mint mondtam, nem vagyok szakmunkás, van diplomám, jól keresek, a férjem is, nem irigylek én senkit, nem érzem, hogy a többi embernek bármivel is több lenne, mint nekem, sőt. Persze azt hiszel, amit akarsz, nekem mindegy.

Amiket írtam elvárások, olyan nő részéről nem nagyok, aki hasonló színvonalon van, és hasonlókat tud nyújtani. De én olyan nőkről írtam, akik kategóriákkal lejjebb vannak, legfeljebb átlagos kinézettel, büfészakos diplomával, semmi ésszel, de egy jó adag beképzeltséggel és arroganciával. Ez tényleg ugyanaz a szint lenne? Komolyan ezeknek JÁRNA a tökéletesnek mondott pasi? Szerintem ezek a nők nagyon nem a saját szintjükön keresgélnek, felszínesek és buták. Nem is látják reálisan, hogy melyik az ő szintjük. Ugyanaz pasiban, amikor a nagyképű, ostoba, dagadt, otthon tunyuló férfi azt gondolja, hogy számára reális elvárás egy nagymellű, feszes seggű, tökéletes testű, szép arcú, kedves és mosolygós nő, aki issza minden szavát. Mert nekik Átlag Piroska nem felel meg, ugyanmár. A valóság meg az, hogy örülhetnek, ha legalább egy Átlag Piroska rájuk néz egyáltalán.

2014. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy diplomás, hanem egy szakmunkás vagy, aki irigyli a diplomások életét.


Egyébként a csempét lerakni nem túl nagy cucc, mióta van az a csempeközölős szar, mellé meg kell egy vízimérték és egy kalapács.


"Egyébként szerintem full nem nagy elvárás, mivel saját magamnak magammal szemben is ilyen elvárásaim vannak (férfi vagyok).


A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.

# 23/24"



óóóh pedig hidd el, némelyik férfi ismerösöm még ezekkel is csak hisztizni tudna...


egy ismerős férfinek 3 hét kellett mire neki állt az új lakást kifesteni, de akkor is már csak azért állt neki, mert mert 3 napjuk volt a régiből kiköltözni... végül még én és a párom is segítettünk neki, mert festéket semmit se vett...

2014. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!