Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor lepontoznak ebben a...

Amikor lepontoznak ebben a kategóriában (család), akkor nem érzed azt, hogy: húú, valamibe nagyon beletaláltam, ami igaz, de fáj sokaknak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 09:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
32%

Tényleg vannak olyan emberek, akiket itt komolyan foglalkoztat a (le)pontozás???????

Mert ha én csak 69 %-os vagyok akkor mi van?!?!

Kevesebbet érek??????

A szeretteimnek nem ér ez a lényeg!!!


Nem értem egyesek miért veszik ilyen véresen komolyan ezt a pontozósdit.....hát nincs jobb dolguk????

2014. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
11. Vannak. :D Van, aki képes odaírni, hogy "jajj ezt egy egy 50 %-os mondta, mit vársz tőle? "
2014. aug. 3. 10:34
 13/31 anonim ***** válasza:
93%

A GYÍK egy olyan hely, ahol mindegy mit írsz, le leszel pontozva.


Ha jó választ írsz akkor a gyökerek pontoznak le, ha meg hülyeséget akkor az értelmesek. Ha poént akkor meg az, aki nem érti vagy bántja az önérzetét.


Ez van :)

2014. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
26%

Amikor a véleményemet kérdezik, mindig, mindent elmondok. Engem nem érdekel, ha fáj vagy kiforgatja magának, az legyen mindnek a saját baja!

A barátaim pont ezért szeretnek és büszke vagyok, hogy környezetemben rengetegen adnak a véleményemre, értékesnek tekintik! :)

Itt többnyire ézelmekkel pontoznak, mert ész az nincs.. :-D Ezek az emberek mind önigazolás miatt jönnek ide, nem mások véleménye alapján mérlegelni!

2014. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
És miért is fontos ez a pontozási rendszer? :-)
2014. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

15! passz.

Azt se érte, mire jó.

Más oldalak ilyen nélkül is tudnak működni

2014. aug. 3. 10:46
 17/31 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj, hogy nem hasznosság szerint pontoznak az emberek, hanem tetszés szerint. Ha nem tetszik, lepontoznak.
2014. aug. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 t_GaRami_a ***** válasza:

Engem csak akkor zavar, ha nem jogos és azért, mert erre találták ki az oldalt és ezt a rendszert, hogy lássák ki mennyire hasznos felhasználó. Az ötlet jó, de a megvalósítás nem, mert tegyük fel van egy csoport egy kérdésnél, akik ugyan azt mondják. Teszem azt, jön egy felhasználó, akinek igaza van, de az a csoport nem látja be és lepontozzák, pedig igaza van és hasznos is, az ellenérveket meg kell hallgatni és ha hülyeség, akkor lepontozni. Én egyszer mondtam egy poént, aztán ugyanazt írtam, mint az előttem lévő 100%-os és én 0%-os lettem, ez fer? Valamint, azért is, mert örülök annak, ha az emberek hasznosnak találnak, nem tudom lehet, hogy egy fura fétis, de jó érzés tölt el, mint amikor megnevettetek valakit.


Továbbá, azt sem nehéz kijátszani, hogy mennyire hasznosan értékelsz. Én csak fölpontozom ami 100, és le ami 0%-os. Ennyi az egész.

2014. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
67%

En a legtobbszor csak mosolyogni szoktan a lepontozasokon.

Foleg az olyan kerdeseknel, amire a valaszt az egyeni izles hatarozza meg, nem torveny vagy jogszabaly. Pl. Szereted a romantikus regenyeket? Igen, pirospacsi, nem, lepontozas.:)

Az egyeduli, ami nekem sem tetszik, mikor egy-egy valaszolo nem a kerdesre valaszol, vagy a kerdest biralja. Konyorgom, ha nem tud hozzaszolni, ne nyissa meg, ne valaszoljon ra es kesz.

Pl. Hogy keszitsem el a Knorr bolognai ragut? Valasz: Dobd ki, egyel helyette magaban adalekot vagy muanyagot.

Ilyen valasznak mi ertelme van?

2014. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 t_GaRami_a ***** válasza:

"Az a baj, hogy nem hasznosság szerint pontoznak az emberek, hanem tetszés szerint. Ha nem tetszik, lepontoznak." Ez azért van, mert az emberek ezt úgy fogják fel, mint a likeot.


A pontozási rendszer, meg azért jó, hogy az emberek lássák, ki trollkodik (általában) és ki hasznos (általában). Az is igaz, hogy senki nem lesz kevesebb, de jobban hiszel valakinek, aki a statisztika szerint hasznosabb.

2014. aug. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!