Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg őket...

Hogyan értessem meg őket egymással?

Figyelt kérdés

Párommal már 7 hónapja vagyunk együtt minden hétvégét együtt töltünk itt nálunk, a szüleim alapvetően kedves srácnak tartják a barátom, de van vele pár gond, számítógépezik amikor csak teheti játszik és ez miatt nem alakult ki az a jó kapcsolat közte és a szüleim közt, mert segít ő de összecsapja és siet a géphez. Engem nem hanyagol el :) Viszont a barátom gyerekkori trauma miatt menekül a játékokba mondtamis a szüleimnek és megértik, de valahogy mégsem. Barátomnak is mondtam hogy változtasson dehát nehezen megy. Megértem a szüleim is hogy zavarja őket hogy alig van velünk ez alatt a beszélgetést értem közösen a családdal, de ugyanakkor a barátom is megértem hogy ebbe menekült és otthonis mindenkitől ezt látta kisgyermekként. Engem zavar ez hogy a szüleim azt akarják hogy minnél kevesebbet legyen nálunk és olyan rossz a légkör hétvégente, valahogy szeretném őket összehozni, hogy tudnám a barátom meggyőzni hogy változzon meg?

Az nem megoldható hogy a barátom szüleinél legyünk mert az ország másik felében vannak.

21/L


2014. aug. 3. 20:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sok sikert ;)
2014. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Majd mesélj bevált-e a dolog, hogy viselte:)
2014. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hozzánk majd csak nyár végén jövünk, de amint lesz fejlemény mesélek :)
2014. aug. 4. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!