Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy négy gyerekes elkesered...

Gabica anya kérdése:

Én egy négy gyerekes elkeseredett anyuka vagyok.12,10,3,1 évesek a törpéim. Szerintetek tényleg rossz anya vagyok hogy hagyom hogy segítsenek a nagyok?

Figyelt kérdés
Pl.kiveszi a kiságyból sétálni,játszani,megeteti ha nem érek rá.Ilyenek!Azt monda a gyerekeim nevelik egymást nem én öket!
2014. aug. 9. 17:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Amíg nem kényszeríted, és nekik ez nem teher, addig semmi baj.

Viszont akaratuk ellenére ne velük végeztesd a kisebbel való teendőket pl. 12 éves elmenne a barátnőjéhez, de te nem engeded, mondván ki vigyáz a 3 évesre. Ez csak példa, de sajnos elég sok helyütt látom, hogy a nagyobb vigyáz a kicsire anya meg lógatja a lábát/elvárja, hogy az idősebb szitteljen.

2014. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!