Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret egyáltalán? Mit gondoltok?

Szeret egyáltalán? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A barátom most 19 éves, és mindig részletezi nekem, hogy 1-1,5 év múlva ki fog menni külföldre dolgozni, mert neki kell a pénz. Mondta, hogy én is menjek, de én nem tudok mert ott az egyetem.Ezt felfogta, de ő akkoris kimegy.(nem akar szakítani) Én úgy gondolom, ha annyira nagyon szeretne eszébe se jutna elmenni mellőlem.Nincs igazam? Távkapcsolatot pedig nem akarok.
2010. jan. 14. 18:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzed,hogy a te gondolkodásoddal van a baj? Itt mindenki ugyanazon a véleményen van.Nyilván mi nem vagyunk szerelmesek a pasidba,de hidd el nem ti lennétek az első pár,akik távkapcsolatban élnek,mert az egyik fél külföldön dolgozik.Sokan csinálják ezt,mert pár év alatt szeretnének házat,családot,gyereket és ehhez kell az anyagi háttér.A szerelemből sajnos nem lehet kifizetni a rezsit.A párod férfi és általában nekik az az elismerés,ha el tudják tartani a családjukat.Kiherélten érezné magát,ha annyi pénzt sem tudna keresni,hogy kettőtöknek legyen mit enni és esetleg az anyóséknál kelljen lakni.Értetek tenné.Nyilván itthon is találna valamilyen munkát,nem tudom mi a végzettsége,de egy doki sem tud 3 év alatt házat venni a havi fizetéséből.És szeret téged,mert nem akar szakítani,hozzád akar visszajönni és kettőtöknek tervezget.Ez miért nem elég bizonyíték?
2010. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
De nem akar vissza jönni majd csak 10 év múlva! Nem egy két évről lenne szó...
2010. jan. 14. 19:20
 13/30 anonim ***** válasza:
91%
Nincs igazad. Te sem mész, mert ott az egyetem. Neked az, neki más jelenti a karrierje felé vezető utat. Most magadat is megkérdezhetnéd, vajon te igazán szereted, ha nem vagy képes itt hagyni miatta az egyetemet?
2010. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
De képes lennék szó nélkül, ha tudnám fizetni. De az ottani tandíjakra az egész fizetése nem lenne elég.
2010. jan. 14. 19:28
 15/30 A kérdező kommentje:
Bocs, lehet úgy éretetted, hogy teljesen ott hagyni. Hát érettségivel még külföldön se mennék semmire.
2010. jan. 14. 19:30
 16/30 anonim ***** válasza:
49%
Hát aztán, majd háztartásbeli leszel érte.
2010. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Figyeljetek már... Mondom nem 1-2 évre megy ki (mert azt még elviselném) hanem minimum tízre! Tehát itt egyértelműen vége lesz a kapcsolatunknak, és remélem ebben megegyezhetünk, hogy senki nem maradna együtt úgy a párjával, hogy 10 évig ne lássa.Hiába gondolja ő úgy, hogy nem szakítunk, úgyis az lesz belőle.És ezért szerintem jogos a felháborodásom, hogy inkább a pénzt választja mint engem.
2010. jan. 14. 19:41
 18/30 anonim ***** válasza:

Nem vagy vele egyedül!Az én párom is ki fog menni!3éve vagyunk együtt szeretjük egymást és nem vagyunk gazdagok és ha nem megy ki egykönnyen nem lesz háza és akkor nem költözhetünk össze!

És bár nagyon rossz lesz nélküle mégis elfogadom a döntését és egy idő mulva amit elvesztetünk azt bepotolhatjuk a közös házunkba!:)Kivánom neked is hogy jól alakuljon és ha szeret ugyse csal meg!

2010. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Azt lehet tudni,hogy melyik országot nézte ki?
2010. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Először Londonban akarja felszedni magát, utána hajóra akar menni...
2010. jan. 14. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!