Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg normális reakció,...

Ez tényleg normális reakció, ennyi belefér? A férjem lelépett a gyerekünk születése után, mert nem erre számított, hirtelen jött stb. Most visszajönne, és a család meg a barátok szerint nekem meg kéne bocsátanom és visszafogadnom.

Figyelt kérdés

Nekem egyetlen porcikám sem kívánja, hogy folytassuk, látni sem bírom.

De most elbizonytalanodtam, hogy mindenki velem ellentétes véleményen van.


2014. aug. 23. 14:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
6 hete ment el, most 4 hónapos a baba. Pár napja hívott és keresett először, 5 hétig semmit nem tudtam róla (és ő se rólunk).
2014. aug. 23. 14:28
 12/26 A kérdező kommentje:
Nyilván szeretem, hiszen hozzámentem, közösen vállaltunk gyereket.... De valahogy most úgy érzem, ő egy másik ember, nem ugyanaz akivel terveztem. Elég furcsa érzés, nem tudom pontosan leírni. A "korábbi énjébe" még szerelmes vagyok, de nem merek benne bízni.
2014. aug. 23. 14:30
 13/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell, nem kötelességed azonnal visszafogadni...olyanokra meg pláne ne hallgass, akik helyetted akarnak ebben dönteni...adjál időt magatoknak, ha akar, hagyd hogy "udvaroljon", de én nem engedném rögtön vissza...

ha később is úgy érzed, hogy nem szeretnél vele élni, akkor ne tedd...

2014. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem még ha véletlen terhesség is volt, ha eljutottatok a kapcsolatotokban odáig, hogy összeházasodtok röhejes kifogás az, hogy nem erre számított. Elkötelezte magát melletted, és egyszerűen gyáva volt.


Egy ilyen emberre nem lehet számítani, nem fogadnám vissza! Látogathatná a gyereket olyan gyakran, ahogy csak szeretné, de nekem nem kellene azután, hogy így cserben hagy az az ember, akiben a legjobban bíztam, akire számítottam, akire támaszkodhattam volna....nem, nincs a világon semmi, amiért ezután még szeretni tudnám :(

2014. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 piroska és a farkas ***** válasza:
38%
Egyrészt teljesen megérttelek. Màsrészt úgy tudom, h férfiaknàl is létező dolog a szúlés utàni depresszió. Nem lett volna szabad elmennie, ez tény. De ha szeteted, együtt terveztétek ezt az egészet, akkor próbàlj meg megbocsàjtani. Rettenetesen nagy munka lesz bízni benne újra, az sem biztos, h sikerül. De talàn egy esèlyt lehet.e adni.
2014. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező!

A férjed mit szólt volna ahhoz, hogy te a szülés után 2,5 hónappal faképnél hagyod Őket?

Bízna benned, tudna még önzetlenül szeretni?

2014. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele, pont ilyenkor nem, mind érzelmileg, mind anyagilag ilyenkor van rá a legnagyobb szükség, ő pedig lelép másfél hónapra?
2014. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ràjött, hogy màr nem kell a huszonéves cicàknak éa menne vissza fészekbe....jò vicc.
2014. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz lehet, hogy van a te véleményed, és van a mindenki véleménye. De teneked kell vele élned, és nem mindenki másnak.


Írtad, hogy a régi énjét még szereted, a mostanit nem. Szerintem teljesen érthető a helyzet, volt egy ember, akiben bíztál, akit szerettél, akivel családot terveztél, és te azt az embert akarod visszakapni. De azzal a húzásával, hogy elhagyott, borította ezt az idilli képet, már nem lehet többé ugyanaz az ember.


1. Én nem tudnék megbocsájtani neki, hogy egy olyan helyzetben hagyott egyedül, amikor a legnagyobb szükségem lett volna a támogatására (mert első gyerekes anyukaként sem olyan egyszerű az élet).

2. Nem tudnék bízni benne, mert nem tudhatom, hogy hol és kivel szórakozott, amíg én a gyerekkel éjszakáztam.

3. Ha már az első nehézségnél faképnél hagyott, mi lesz később. Állandóan azon kell majd rettegni, mikor lép le, mert ő nem erre számított? Mégis mire számított? Egy gyerek sok nehézséggel, lemondással is jár.


Aki bevállalja, az vagy vállalja ezt az oldalt is, vagy ne akarjon gyereket. Az én szememben az ilyen ember nem férfi, nem tudnék rá férfiként tekinteni, aki pedig ezt várná el tőlem, az nem a barátom.

2014. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Vissza ne fogadd...
2014. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!