Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan balhézik velem az...

Jogosan balhézik velem az élettársam, mert a volt feleségemmel tartom a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hetente egyszer felhívom. Ez akkora baj? Még összekötnek anyagi dolgok is. De a mostani párom idegrohamot kap, hga beszélek az exemmel.
2010. jan. 15. 21:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
52%
Nem egészen jogos,főleg ha csak telefonon beszéltek.De gondolkozz el azon,hogy valóban nem köt semmilyen érzelem a volt feleségedhez?Ha igen,akkor még nem kellett volna új kapcsolatot keresned.Lehet,hogy a párod érzi,hogy nem olyan vagy vele,amilyent ő elvár?
2010. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%

Én is ki lennék akadva, szóval jogosnak tartom.


Sose értettem az ilyet ha valaki vállásra(szakításra) szánja el magát és talál egy új párt, akkor minek tart rendszeres kapcsolatot az exel.


Ha a feleségem próbálna csinálni ilyet akkor nem engedném.


Max ünnepekkor egy érdeklődő 5 perc, de semmi rendszeres heti hívás.

2010. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
Még összekötnek anyagi dolgok is!??????Ennyi!Remélem érted?
2010. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
92%

én is ki lennék akadva ha rendszeresen hívogatná a férjem az exét

ha valami létfontosságút meg kell beszélni és felhívja, oké, de hogy hetente egyszer.. pf

2010. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

Hát...

Nem tudom, ha csak volt párod, akkor miért van szükség arra, hogy heti szinten kommunikáljatok, főleg, hogy egy másik nővel élsz együtt?!

Ha nem tudtad lezárni az előző kapcsolatot, akkor minek bonyolódtál másikba, és úgy, hogy össze is költöztetek?

Ha viszont lezártad, akkor nem értem, miért van szükséged heti jelleggel beszélgetésre.

Én is elvált vagyok, van közös gyerekünk, a kapcsolatunk jó, de az annyiból áll, hogy a gyerek programjain közösen veszünk részt, néha beszélünk, kölcsönösen kellemes ünnepeket kivánunk, és ennyi.

Szerintem igaza van az élettársadnak, ha kirázza a hideg a viselkedésedtől, ez igy komolytalan, bármennyire is ártatlannak tartod.

Ha komolyan gondolod a mostani élettársaddal a kapcsolatot, gyorsan kellene változtatni a viszonyodon a volt feleségeddel.

2010. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
30%

Azért kap idegrohamot - amint írtad, mert féltékeny. Azt szeretné, ha nem foglalkoznál a volt pároddal tovább, ha válásra került a sor, és találtál új párt!!!

A telefont igyekezd úgy lebonyolítani, h az exed ne vegye észre, ha szükséges, a hívás a volt párod irányába, nehogy emiatt legyen vége a kapcsolatnak!!

2010. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
48%
Milyen anyagi dolog közös üzlet?Amiből ki lehetne szállni...Vagy egy gyerek/tartás?/.Heti egyszeri dumcsi ami nem "olyan" hangnemben zajlik mintha még együtt lennétek akkor nincs oka kiakadni egyébként meg egy ex tényleg idegesítő egy kapcsolatban de csak akkor ha nincs nyomós oka a telefonoknak.Meg kell nyugtatni a barátnőd hogy most már ő a fontos.Ha telefon közben ő is ott van és nem okoz gondot hogy ő is hallja tudni fogja hogy nincs titkolni valód és tisztában lesz a dolgokkal.
2010. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
64%

Jogos bizony. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de én még ki is dobnálak. Az ex-el sohasem egészséges a kapcsolat tartása, ez köztudott, mert mindig megcsalás a vége.


Én sajnálom, hogy ezt teszed vele, ez megalázás. Nem hiszem, hogy szereted, mert nem tennéd ezt.

2010. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%
Én is sokallom a heti hívásokat,bármiről is legyen szó...
2010. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%

Elárultad magad amúgy, utolsó vagyok:


Összekötnek anyagi dolgok IS. Az is-en van a hangsúly, remélem leesik.

2010. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!