Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tudok változtatni ezen?

Mennyire tudok változtatni ezen?

Figyelt kérdés

Férjem az elmúlt 2 hónapban szinte minden este csak a barátaival van és folyton későn jön haza. Eleinte csak néhányszor fordult elő, de mostanra már rendszert csinált belőle.

Beszéltem vele erről, kismilliószor megígérte, hogy változtatni fog rajta, de még mindig ugyanúgy folytatja.


2014. aug. 26. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de biztos vagy benne, hogy a barátaival van?
2014. aug. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Napi szinten ės ėjjszakànkėnk a "baràtaival"2 honapja szerintem kamu

Kutakodj a fėrjed egy kicsit:telefon,sms,internet,baràtait hiàba kėrdezed lehet nem àrulnàk el a fėrjedet.

Valahogy probàlj rà jönni elsõre a fėrjed titkàra.

De a fėrjednek ne mondj semmit hogy gyanakszol mert ovatosabb lesz,jàtszd a butàt mėg ha nehez is,ės csak valos tėnnyel leplezd le!

2014. aug. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Kovesd!! Tudom tudom undorito de ne hagyd hogy hulyenek nezzen :(
2014. aug. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Járj utána hogy miért megy el otthonról. Veled miért nem érzi jól magát? Amikor elmegy hova megy és mit csinál?

Ha hűtlenségről van szó, akkor tipli. Ha baráti összejövetelről van szó akkor pezsdítsétek fel a kapcsolatot, csináljatok közös programokat kiruccanásokat akár minden este ha neki erre van szüksége. A lényeg hogy együtt éljetek ne csak egymás mellett.

2014. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!