Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MI van akkor ha két életvitel...

Fajédsf kérdése:

MI van akkor ha két életvitel és két család teljesen más? Nehéz helyzetben vagyok nagyon, mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ez egy bonyolult és összetett téma lesz. Szóval arról lenne szó, hogy a héten megismerkedtem egy emberrel, aki számomra nagyon szimpatikus. Én 29 éves nő vagyok, ő 30 éves férfi. Én mostanában sokat szívtam azzal, hogy olyan pasikat fogtam ki, akiknek már gyereke van és ebből elegem is van már. Ennek az embernek nincs gyereke, se elvált. Egyedülálló, ami nekem nagyon tetszik.


A téma ott kezdődik, hogy ő életvitelbe és tapasztalatban teljesen más, mint én vagyok. Igazából a két véglet vagyunk. Én már 3 országban éltem és ennél még több országban jártam, extrém helyeken is. Kint dolgoztam, hajtottam a pénzt már fiatalabb korom óta. Csak egy sima okj-s szakmám van és érettségim, nincs diplomám, mindig két kezi munkával nyomtam magam előre, hogy legyen pénzem egzisztenciám stb.stb. 4 nyelven beszélek emiatt is, amit szintén nem az iskolapadban tanultam meg. Azaz összefoglalva az élet iskoláját jártam és járom.


Nos ő ezzel ellentétben egy nagyon okos ember, igazi agy, aki meg (hiába 30 éves) már a 3. diplomáját csinálja. Emiatt az ő családja 100%-ban mögötte van és támogatja (lakás, kaja, stb.stb.). Az iskolapadban húzta le az életét eddig és nagyon sokat tanul és tanult. Hozzá képest kismiska vagyok tudásban és mindenben.


Nos az lenne a kérdésem hogy szerintetek hogyan oldható meg egy ilyen kapcsolat? Vajon egy ilyen család akinek ilyen diplomás gyereke van elfogad-e egy világjáró kubikust?


A másik meg az, hogy szerintetek fenntartható-e úgy egy kapcsolat hogy én továbbra is ingázom (mert muszáj), ő meg még 2 évig tanulni fog, mert akkor fejezi be a sulit? Szerintetek?


Első körben ennyi a kérdésem, de lesz még.



2014. aug. 28. 09:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
30 éves és még minig tanul és eltartják? nekem nem kéne egy ilyen pasi
2014. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem szerencsés valamire látatanban azt írni, hogy nem menne... de nem menne. Eleve te nem leszel a közelében, aztán amikor ő majd elkezd dolgozni, nem tudsz vele elmenni sehová, mert nahát, ő a feleséged? Milyen csinos, és mivel foglalkozik? Á, hajón dolgozik, és mit csinál? Mosogat? Kackac, na és mit csinál valójában? Hogy tényleg mosogat? Értem. (Itt sürgősen felfedezünk valami érdekeset máshol.) Szóval vállalhatatlan lennél neki, na.


Tanultabb rétegeknél teljesen normális az, hogy 30 évesen nincs valakinek gyereke. Az is, hogy 35 évesen sincs, meg az is, hogy később sem lesz. Ha neked ez különlegesség, megint más világnézetben nevelkedtetek.

2014. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!