Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon összevesztem a férjemme...

Nagyon összevesztem a férjemmel. Eljöttem otthonról. Most mi lesz?

Figyelt kérdés

Ma elmentünk az egyik üzletbe bevásárolni a gyerekeknek ruhákat stb.

Én szerettem volna venni egy szép ágytakarót, de a férjem nem engedte mondván van annyi, minek még egy.

Én annyira dühös lettem, hogy otthagytam őket a boltban és most itt vagyok a tesómnál. A férjem idejött, de én letagadtattam magam, nem akarok hazamenni, betelt a pohár.

Viszont a gyerekeim hiányoznak.

Ti mit tennétek? Nem akarok megint vitát.


2014. aug. 31. 14:26
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Férjem kezeli a pénzt mert szerinte én pazarlok. Nem könnyű az életem.
2014. aug. 31. 14:59
 22/37 anonim ***** válasza:
69%
Aha, tehát a férjed a főnök. Mindent felülbírál, engedélyt kell kérni mindenre. Te pedig azt érzed nem kezel egyenrangú társként, és megint sz..ba lett véve a te igényed.
2014. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
89%
Beszélned kellene vele.
2014. aug. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
54%
Hát pazarolni lehet pazarolsz de amit te kerestél meg pénzt annak még a közös háztartásban is egy része külön kell, hogy legyen, egyfajta zsebpénz gyanánt.
2014. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
37%

21 Férj nevelés első pontja:


Kinézel magadnak valamit(természetesen ésszerűen, ami neked tetszik, és megfizethető) megveszed és szépen megmutatod neki, hogy mit vettél: nézd, csak, ugye jól áll?:D most legyen ez ruha, parfüm, bármi ami neked kedves.


Elkezd hápogni, nyugodtan megmondhatod neki, hogy ha sokat pampog, még egyet veszel:D


Ha megint előadja akkor mind addig teszed ezt, mig meg nem tanulja, hogy te ugyan olyan ember vagy mint bárki más, és egy házasságban nem egyetlen ember dönt, és egyik sem uralkodik a másikon.


Ne hagyd már magad:D

2014. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

25.

Szerinted miből vegyem meg?

2014. aug. 31. 15:10
 27/37 anonim ***** válasza:
82%

Fogod és leveszed a számláról, vagy konyhapénzből a közösből. Egyetlen egy helyről nem: Pénztárca, mert más ember pénztárcájába az engedélye nélkül nem nyúlsz-sőt én még akkor se, inkább viszem az illetőnek a pénztárcát.


A zsarnokság ideje lejárt kedves kérdező.

2014. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
79%
Miért, nem dolgozol? Ha a gyerekek nagyok, akkor keress állást. Ha nem annyira nagyok, akkor kapsz utánuk valami pénzt még, nem? Vagy a férjed nem enged dolgozni, és komolyan terrorban tart ennyire? Mesélj, tudom, hogy nem az ágytakaró miatt hagytad ott a gyerekeidet, de csöpögtetett infókból mi se leszünk okosabbak. Mi a helyzet otthon? Hogy álltok anyagilag? Férjed miben segít? Gyerekek segítenek? Hány évesek? El tudnál menni dolgozni?
2014. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
46%

Ezt ugyan úgy megcsinálhatod ha munkanélküli vagy jelenleg, mert gondolom volt idő mikor kerestél és fillérre letetted a közösbe a pénzed.


Szóval ne keseredj el.

2014. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

"Férjem kezeli a pénzt mert szerinte én pazarlok."


És tényleg pazarolsz? Filléres gondjaitok vannak?

2014. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!