Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg túl nagy kérés, és...

Ez tényleg túl nagy kérés, és nem vagyok tekintettel másokra?

Figyelt kérdés

10 hetes terhes vagyok.

A páromnak van egy óvodás kislánya, akit minden reggel ő visz oviba már a kezdetektől.

Eddig sem működött túl jól ez a rendszer, mert a párom rendszerint hulla fáradt az állandó hajnali keléstől. A kislány anyukája 500 méterre lakik az ovitól, mi meg 30 percnyire kocsival, anyuka mégsem hajlandó sosem elvinni a lányát az óvodába.

Én ezt meguntam, és megkértem a páromat, hogy beszéljen az exnejével, és próbálják megoldani, hogy hetente 2szer, de inkább 3szor vigye már el anyuka a gyereket reggelente. Mert ez így nem állapot, és ha megszületik a kicsi, nyilván még rosszabb lesz a helyzet, egy ordító csecsemő mellett még kevesebbet fog tudni aludni a párom. És én márpedig nem szeretném, hogy ingerült legyen velem és a gyerekemmel, amiért nem bírja rendesen kialudni magát. Most is ez van, sokszor feszült a fáradtság miatt.

Szóval beszélt is az exével, mire a nő teljesen kiakadt, hogy mi milyen szemetek vagyunk, és nem vagyunk tekintettel rá, és szégyelljük magunkat, stb.

Szerintem viszont pont ő az, aki pofátlanul kihasználja a páromat és ő az, aki túlságosan sokat vár el.

Kinek van igaza? Mit gondoltok, hogy lehetne ezt normálisan megoldani?



2014. szept. 3. 09:27
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
93%
De mit csinál mindez idő alatt a gyerek anyja? Alszik? Nekem ez nagyon bizarr.
2014. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
86%

Bevallom férfi létemre nem erősségem a korán kelés. Én ha több napon át reggel 6-kor kelnem kell, akkor egész nap olyan vagyok mint akit fejbe vágtak. Mivel nem vagyok koránkelő, így van amikor éjfélkor fekszem le, és 7-kor kelek. A munkám engedi ezt. De van egy imádott kislányom, aki amióta óvodás valamiért azt igényli, hogy én vigyem az oviba. Még mindig utálok korán kelni, de a kis hercegnőért nem áldozat. Minden nap felkelek fél 6-kor, reggelit készítek (mert ezt is csak tőlem akarja) felöltöztetem, jobban mondva a lányom oktat, hogy csináljam.. és megyünk az oviba. Este bizony fáradt vagyok, mert korán keltem..De ma már nem éjfélkor hanem fél 11-kor már alszom. Nem baj.. Én imádom a lányomat vinni oviba, és ha nekem egy másik nő azt mondaná, hogy hanyagoljam, akkor nem sokáig gondolkodnék kit válasszak..

29/F

2014. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
37%

Tudod kedves kérdező, sok ember fél 5kor kel, és éjfélkor esik az ágyba még sem pampog.Hanem teszi a dolgát.


De mé neked annyit, hogy az ilyen férfiaknak nem kell attól félnie, hogy a kamasz, csak egy egyszerű tejelőgépnek fogja őket tartani, mert az olyan gyerekeknek akik az édesapjuk igy törődött velük, még kamaszkorukban is csüngnek az apjukon.


A családi béke meg nem azon műlik, hogy valaki 8 órakor, vagy 5 kor kel fel:)

2014. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

A gyerek anyja otthon várja a férjemet az új pasijával. Elnézik, ahogy a párom kínlódik az öltöztetéssel meg a reggelivel, mert mindegyik egy külön tortúra, a gyerek utál enni is és öltözködni is.

Anyuci pasija nem dolgozik, anyuci nem tudom, hogy mikor megy munkába, de rendszerint még otthon szokott lenni, mikor a párom meg a gyerek elindulnak az oviba.

2014. szept. 3. 09:53
 15/50 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy meg miért ordítana a születendő gyerek egész éjjel??
2014. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

Mert egy csecsemő nyilván tekintettel van mindenkire, és éjszaka nem éhezik meg 3 óránként és nem sír, igaz?

Vagy esetleg ha hasfájós lesz, akkor majd megmondom neki, hogy apuci hajnalban kel, úgyhogy lesz szíves nem ordítani, és ezzel el is van intézve, igaz?

2014. szept. 3. 09:56
 17/50 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem teljesen logikátlan, hogy az anyuka nem tud elsétálni az 500 méterre lévő oviba, ezért az apukának kell odamenni hozzájuk a gyerekért és onnan továbbvinni.

Csak akkor érteném meg, ha anyuka beteg, vagy úgy jár dolgozni, hogy nem tudja semmiképpen sem vinni.

Szerintem anyuka kihasználja apukát, aki meg nem mer nemet mondani, mert akkor azt gondolnák, hogy nem jó apuka. Pedig nem ezen múlik, ennél sokkal tartalmasabb időt is el tudna tölteni a lányával.

Egyébként kérdező szerintem te ezt nem fogod tudni megoldani. A párod felnőtt ember, ha fáradt, akkor intézze el az ex-szel, hogy ne ő vigye a gyereket. Nem kell neked noszogatni, mert akkor csak kapod a beszólásokat, hogy sárkány, stb.

2014. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
33%
12: De ti együtt éltek a gyerekkel, nem?
2014. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
95%

Lehet csesztetni a kérdezőt nyugodtan, de ez akkorsem normális. Képzeljétek el, ha az anyuka írta volna ki a kérdést, akkor őt hogy leugatnátok, hogy milyen szemét, hogy képes elnézni, hogy a szerencsétlen volt férje felkeljen 3 órával hamarabb átautózza a várost( napi 1 óra autózás azért nem kis benzinköltség), aztán felöltöztesse, megetetesse a gyereket, majd elvigye az oviba, míg ő ezt az uj hapsival az ágyból végignézi... Ez senkinek se bizarr?

Szerintem igazad van, már csak azért is, mert ennyivel közelebb laknak az ovihoz, így semmi értelme az egésznek.

De ha a pasas nem akar tenni ellene, akkor úgyse tudsz változtatni, neki meg biztos a kislány az első.

2014. szept. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
93%
Hát azért ez elég bizarr,hogy apuka odamegy reggel,és ő eteti meg öltözteti fel a gyereket,anyuka meg vakargatja.Én a párod helyébe,odagurulnék fél 8-ra a gyerekért és úgy vinném az oviba,hetente 2x max.
2014. szept. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!