Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna titeket ha a párotok...

Zavarna titeket ha a párotok beszélne néha a volt egy éjszakás kalandjával, akivel elötte is jóban volt és néha egy társaságban kellene lenned az illetővel?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 16:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok: szerintem fordított esetben pont ugyanúgy igaz, ha ebben a kérdésben nincs összhang, akkor az csak vitákat, bizalmatlanságot eredményez. Nőnél pedig valószínűbb, hogy érzelmek is csúsztak azért a dologba. Persze a helyzettel nem nagyon lehet mit kezdeni, a párod nem mondhatja, hogy csak akkor megy egy baráti találkozóra, ha nincs ott az ex.. Viszont jó, ha tisztázzátok, neked ezt a helyzetet meg kell tanulnod kezelni, neked nem voltak éveid, hogy ezt lezárd, mert viszonylag új az információ. Szerintem elfogadható egyezség, ha megkéred, kettesben ne töltsön időt az illetővel és kerülje a baráti kapcsolaton túlmutató témákat az illetővel. Idővel biztos megbékélsz a helyzettel, de addig látnod kell, hogy nem is érdemes aggódnod.
2014. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros ez nekem, de mi a jelentősége annak, hogy előtted mit csinált.. abbahagyta, aztán jöttél, és győztél.


Én spec nemigen beszéltem soha az ilyenekről, nem is biztos, hogy mindegyikre emlékszem.

De ha már másnapra nem maradt elég szufla a folytatáshoz....

2014. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
A barátom és én az exekkel, kalandokkal VÉGLEG megszakítottuk a kapcsolatokat, közösségi oldalakon tiltás, ha esetleg közös társaságba keverednénk, csak halk motyogásos köszönés és kész! Egyikőnk számára sem elfogadott, hogy a múlt miatt rosszul érezze magát a másik! :)
2014. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Igen zavarna.

De szerencsére egyikünk sem tartja a kapcsolatot exekkel.

Egyikünk sem igazán tolerálná ,így meg is beszéltük ezt.

2014. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Nem látom okát annak, hogy zavarjon az ilyesmi.
2014. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szegény Angelina Joli :)
2014. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!