Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem előző házasságából...

A férjem előző házasságából származó fia hozzánk akar költözni. De csak a nála egy évvel fiatalabb lányommal lehetne egy szobában és a közös lányunkkal. Nagyon gonosz vagyok, ha én ezt nem akarom?

Figyelt kérdés
A fiú most lesz 15, az én lányom 14 és a közös kislányunk 6 éves. 2 szobás lakásban élünk, nagyobba költözni semmi remény. A két lány eddig jól megvolt együtt, de ha egyedül akart lenni a nagylány, v. átjönnek a barátnői, a kicsi inkább a mi szobánkban van, mert mostanában már szüksége van néha egy kis elvonulásra, v. ha tanul, ilyesmi. Tehát néha már a két lánynak is szűkös, de alapvetően nagyon szeretik egymást. Na most a férjem fia kitalálta, hogy hozzánk akar költözni, a férjem pedig anélkül, hogy megkérdezett volna, azonnal rávágta, hogy persze, hozzánk bármikor jöhet. Ez megdöbbentett. Úgy érzem, megborul az egész életünk, senkinek nem lesz jó. A lányom sem repes az ötletért, pedig amúgy jól kijöttek az elmúlt 8 év alatt. Nagyon gonosz vagyok, hogy nem akarom, hogy velünk lakjon a srác? Nem olyan rossz gyerek, de visszabeszél, elég sokat káromkodik és nekem pl abszolút nem fogad szót. Hogy mondjam meg egyáltalán a páromnak azok után, hogy neki természetes, hogy jöhet?
2014. szept. 9. 12:20
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez így akkor sztornó.
2014. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
87%
Ah, ertem. Es apuka hova gondolja tenni a gyereket!
2014. szept. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, a férjem szerint sem jó ötlet, csak nem akarta megbántani a fiát. Szerinte az anyja úgysem egyezne bele. Ha meg mégis, akkor majd megbeszélik, hogy a mamához költözik.
2014. szept. 11. 18:35
 44/47 anonim ***** válasza:
83%
Na, ez az :) Jo dontes
2014. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
0%
Nahát, hogy az eredeti kérdésből csupán apró pici dolgok hiányoztak, és kiderül, hogy teljesen egyszerűen megoldható minden. Nő.
2014. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Hurrá!
2014. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
És végül mi lett?
2019. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!