Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mért van ez? 15L

Mért van ez? 15L

Figyelt kérdés
Mikor egyedül vagyok a sötétben, akkor beindul a képzelőerőm, és a horrorfilmekben látott ronda és ijesztő szereplőket (annak ellenére, hogy tudom, nem valódi), mindenhova odaképzelem. Este lefekvéshez készülődve: kapcsolom le a villanyt, és szinte futva ugrok be az ágyamba, mert azt képzelem, hogy van mögöttem valaki és el akar kapni. Ez nagyon rossz nekem, nem tudom mért van ez így. Tudom egy kicsit gyerekes, de mégis! Komoly válaszokat kérnék, hogy mért van ez, mit tehetnék ellene...stb. Előre is köszönöm!

2014. ápr. 19. 16:23
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%

Egyszerűen félősebb lány vagy.

Horror filmből sem kéne akkor sokat nézni. Análkül is tudsz félelmetes dolgokat képzelni, de úgy egy fokkal jobb.

Nekem 8 éves koromban volt ez. Vagyis nem pont ez, csak néha én is "ijesztő" képeket képzeltem el a sötétben, de csak ha lehunytam a szemem.

Úgy múlt el, hogy elképzeltem, ahogy elbánok a szörnyekkel. Vagyis leütöm őket, egy szavamra eltünnek, vagy mint a Harry Potterben a mumusoknál.

Így összesen max 1-2 hétig volt ez.

2014. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
49%
Én is ugyanígy vagyok vele, pedig az alkonyatnál durvább "horrort" én nem láttam:/
2014. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy éve volt ilyen szokásom. Egyszer sötét volt, lementem inni és mentem vissza a szobámba és mögöttem az ablakon befújt a lágy, nyári szellő és csak úgy, talán a félelemből megfordultam és láttam magam mögött egy óriási alakot. Gondoltam itt a vége, ezért hát kíváncsiságból belenyúltam az "alakba" és eltűnt. Azóta nem képzelgek
2014. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mert ilyen szrokat nézel állandóan. Már kimutatták, hogy függőséget okoznak a horrorfilmeket, ráadásul szorongáshoz vezetnek. Hagyj fel velük.
2014. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
hiába hagyok fel velük, attól még meg marad a szokás. amúgy ez legjobban az Evil Dead c. film után jött :/ már bánom is h megnéztem...
2014. ápr. 19. 18:45
 6/23 anonim ***** válasza:
Kell egy kis idő, amíg elmúlik. Nézz mást a tévében, vagy ami jobb, olvass felemelőbb és könnyed történeteket.
2014. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%

szia :) en speciel 16 vagyok, lany de mar attol is ilyeneket latok ha csak horrortortenetet olvasok. Horrort en se merek nezni, se thrillert, bar neha nagyon "csalogat" tudom mi lenne a kovetkezmenye.

En azt tanacsolom, tuti h bevalik, h eleinte mindig MINDENHOL kapcsolj villanyt, Rolam a szuleim is tudjak ezt, es nem szolnak erte :)

Ha felnel, hallgass zenet. Vidam, porgoset, ami a kedvenced. Hidd el h segiteni fog. Esetleg valthatnank uzeneteket ezzel kapcsolatban, ha meg szukseged van tanacsra :)

Nagyon remelem h segithettem :)

2014. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

Én is így vagyok vele :)

egyetértek az előzővel hallgass zenét, vagy beszélj,énekelj és kapcsolj mindenhol villanyt :D

2014. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
74%

Ne aggódj én 17 évesen ugyanezt csinálom egy jobb horrorfilm után :D (Érdekes,hogy én kicsinek voltam bátrabb)

Teendő: Én olyankor odaképzelem anyukámat, vagy valami boztonságérzetet adó dolgot.

2014. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 25F vagyok de ettől még mindig a frász kerülget!


[link]


Am tényleg ne nézz horrort!

Mindenki fél ezektől a filmektől...

kb 5-6 hónap, s rendbe jössz.

2014. ápr. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!