Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen a párja?...

Másnak is ilyen a párja? Inkább vele vagy nélküle?

Figyelt kérdés

Röviden szeretném felvázolni a történetünket!

Nagy szerelemmel indult kapcsolat, közös albérlet, baba! Ezen már kár mit szépíteni, hogy elhamarkodott volt, mert már megtörtént.

Az apuka: egy alapban nem beszédes, csendes ember aki nagyon szeret(ett) engem és a babát is, DE!

Mindennap iszik, hirtelen haragú, indulatos ember, egyre többet veszekszünk és hirtelen haragjában nagyon csúnya dolgokat mond, vág a fejemhez, majd pár perc múlva bújik hogy ne haragudjak, ő nagyon szeret engem stb.

A pohár nálam azzal telt be hogy eddig szinte SEMMIT nem foglalkozott a gyerekkel, pár napja viszont azt képzeli hogy ő mintaapuka, pedig csak napi fél órát "foglalkozik" vele, játékkal...

És olyanokat vág a fejemhez hogy én rossz anya vagyok, és költözzek el innen, majd ő lesz a picivel. Nos ez abszurd. Mert 9hónapos extrán cicifüggő babáról van szó, aki egész nap CSAK velem van. Meghát különben is hogy jön ő ahhoz hogy én haggyam el a fiamat.

Szóval ez odáig fajult kettönk közt hogy én már kiábrándultam belőle, a szexuális életünk egyre gyatrább és nekem egyre kevesebb kedvem fellenditeni az egészet.

Viszont kételyeim vannak. Van, volt még valaki ilyen helyzetben? Szívesen olvasnék hasonló helyzetben lévők történeteit! Hogy végződött stb. Ja azt hozzáteszem hogy már sokszor leültünk megbeszélni a helyzetet, kompromisszumokat kötöttünk, de csak ideig óráig müködött. Az első dührohamáig, amit én már nem tudok félvállról venni, eddig próbáltam, elég volt. Nekem nem kell ilyen ember és azt se szeretném hogy a fiam ezt eltanulja majd. Kérdéseim:

1. Ha elhagyom, én visszaköltöznék édesanyámhoz a picivel. Ezt megtehetem? Ő tudom hogy nem egyezne bele, de megteheti hogy közbeszól? Ki dönt, milyen szerv ha nem tudunk megegyezni? (nem vunk házasok)

2. Amíg ilyen pici a baba, hogyan lennének a láthatások? Mennyi idős korától vihetné el először több napra? Addig csak a felügyeletem alatt láthatná? Hogyan működik ez?

3. Próbáljunk meg inkább a gyerek miatt együtt élni (félő hogy később ő is részese lenne a veszekedéseknek)

4. Hogy lehet egy "válást" egy ilyen indulatos, hirtelenharagú emberrel kultúráltan elrendezni úgy hogy ő is magának akarja a gyereket?

Nagyon félek a kialakult helyzettől!

27/N


2014. szept. 18. 06:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Naná h ugy érzem több jogom van hozzá, mikor az apja még ahhoz is lusta és almos hogy éjszaka felkeljen hozzá ha sír...

Ilyenkor anya, anya mi?

Mikor meg válasra kerül a sor -legtőbb esetben az apa miatt- akor meg minek az anya igaz?

Hát pont azért kell az anya hogy belőle ne legyen olyan bös.me ember mint az apjábol, már megbocsáss!

Nyílván nekem is vannak hibáim, de én legalább a nap 24órájában ugrok ha a fiamnak szüksége van rám, nem mint az apja! Erről a reszéről ennyit!!

Szép napot!

2014. szept. 18. 08:01
 12/23 anonim ***** válasza:
Valamit elfelejtettél: te választottad ezt az embert apának, nem mas. Mellesleg a nok pont ugyanolyan aranyban felelősek egy kapcsolat megromlasaert, mint a férfiak. Mondom ezt ugy, hogy no vagyok,
2014. szept. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Menj be a körzeti bíróságra,minden héten kell,hogy legyen panasznap,amikor van bent egy ügyvéd,és tud tanácsot adni,segíteni,teljesen ingyen.Én is oda megyek,ha valamit nem értek,vagy valamihez segítség kell.
2014. szept. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Ühüm, ha figyelmesen elolvasod amit írtam, ez benn is van ha nem szó szerint...

Amúgy köszönöm hogy válaszoltál a kérdésemre, és kívánom hogy soha ne kerülj hasonló cipőbe

2014. szept. 18. 08:45
 15/23 A kérdező kommentje:
13# köszönöm a válaszodat, erről nem tudtam. Élni fogok vele! Minden jót neked!
2014. szept. 18. 08:46
 16/23 anonim ***** válasza:
:D Késő bánat. En hasonló Apucit fogtam ki azzal a különbséggel, hogy o egyaltalan nem vett részt a gyerek életében, meg a szules elott lelepett.
2014. szept. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

16# sajnálom. Igen ez meg a másik véglet...

Habár jelen helyzetemben lehet most irigyellek ezért, de tudom ha meg úgy lenne akkor meg az lenne a bajom.

Nehéz ez így is meg úgyis. Minden jót!

2014. szept. 18. 08:50
 18/23 anonim ***** válasza:
Figyelj, gyerekelhelyezési per, bíróság. Minket anyuhoz ítéltek, pedig apunál jobb pénzügyi körülmények voltak, de az abszolút látszik egy stresszhelyzetben - és a tárgyalás ugye stresszhelyzet -, hogy lelkileg kinél lenne jobb helyen a gyerek.
2014. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Így legyen ötösöm a lottón, hogy gyereket már csináltatok, de nem házasodtatok össze...
2014. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
70%
Szia!Mielőtt elmész a gyerekkel,legyen bizonyitekod az apa viselkedesere.(hangfelvetel pl) Aztan menj edesanyadhoz a gyerekkel.Es egyszerre add be a gyerekelhelyezest.Esetleg jelezd a gyamhivatalnal a problemat.Nem hinnem hogy egy alkoholistanak itelnek a gyereket. Ja,es amig ilyen pici nem viheti el,csak latogathatja.
2014. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!