Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz az ismerkedé...

Miért ilyen nehéz az ismerkedés egyedülálló anyaként?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok van egy kislányom, egyedül nevelem.A pasik valahogy nem nagyon akarnak velem ismerkedni, pedig teljesen normális kinézetem van normálisan öltözködöm.A gyerek ennyit számítana??Egedülálló gyerekes apukával könnyebb lenne, de olyan nem nagyon van az én korosztályomban...??? Néha úgy érzem sose lesz többet párom, ez már 1 éve így van.
2010. jan. 20. 09:16
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszi a tapasztalatok megosztását.Nem vagyok lelombozva, csak bízom benne, hogy élnek normális férfiak a Földön, csak botlana már elém :DDD
2010. jan. 21. 10:49
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
07:11: Nincsenek rossz tapasztalataim mivel srác vagyok. Az ő korosztályát tényleg ez érdekli, ritka a kivétel. Nézzen magának idősebbet? Ez talán működhet, de gondolom nem szívesen jönne össze a kérdező egy nála sokkal idősebb 33-40 éves férfivel.
2010. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, 7.11-es vok. A környezetemben úgy látom, hogy a 26-27 éves pasik mintha már kezdenének komolyodni. :) Én pl. 25, a férjem 24 éves volt, amikor megismertük egymást és ő ennyi idősen el is döntötte, hogy gyerekkel együtt szeretne velem megöregedni. Azóta 6 év telt el, úgy hogy nem kell feltétlen a 30-40 éves korosztályból válogatni. :))
2010. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Tényleg sokan nem szívesen vállalnák fel más gyerekét. Nálam is max akkor adnám fel ezt az elvet, ha nőben olyat látok ami miatt érdemes vele kezdeni. Ja meg persze ha külsőleg is bejön.
2013. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2023. ápr. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!