Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny a...

Miért vagyok féltékeny a férjem exfeleségére?

Figyelt kérdés
A férjem 4 éve nem látta a volt nejét, de én igen, és elég sűrűn. Az asszony azóta új párkapcsolatban él, bár nem házasodtak össze. Ismerem az új pasit is. A férjem hagyta el őt 16 év házasság után, de nem miattam, én csak később jöttem be a képbe. Nem is beszélünk róla itthon, vagy ha szóba kerül, a férjem mindig közömbösen vagy lefitymálóan beszél róla. De én mégis azt érzem, hogy egy kanál vízben meg tudnám fojtani. Közös gyerekük nem született, a férjem mindent otthagyott neki, lakást, kocsit, az összes berendezési tárgyat, tehát nem kellett újrakezdenie. A mostani párja is kőgazdag. Gondja semmi. Igaz, nekem sincs, megvan mindenem, ami kell. Nem szebb nálam, sőt! Mindenki azt mondja, hogy össze se lehet hasonlítani bennünket, én címlapokon is szerepeltem, ő meg egy átlagosnak mondott nő, félig roma származású. Mégis azt érzem, hogy akkor lennék igazán boldog, ha ő boldogtalan lenne, és legszívesebben megtépném. De miért??? Semmi atrocitás nem volt soha közöttünk, egész életünkben csak egy pár szót váltottunk egymással, igaz, visszahallottam, hogy lek...ott, de nem érdekelt. Szerintetek miért érzem ezt mégis?
2010. jan. 20. 10:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Te most hencegsz, vagy panaszkodsz?
2010. jan. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

titkon attól félsz, hogy a férjed még vissza megy hozzá. arra gondolsz, hogy a lefitymálása mögött érzelmek vannak. arra a 16 évre gondolsz a ti (gondolom) még csak pár évetekhez képest.


ez természetes.

2010. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

:)))))


mindig is ő lesz az ELSŐ.

te meg foglalkozz a saját életeddel és a csodás külsőddel

2010. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Neked nem az ex-szel van bajod, hanem magaddal. Nem bízol magadban, nem vagy elégedett magaddal, és ezt vetíted ki arra a nőre. (feleslegesen).
2010. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
hülye vagy
2010. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Hiába voltál címlapon, nem vagyok elégedett önmagaddal. Nem értelek, komolyan, mit számít az, hogy mi volt?! Nem tök mindegy??

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, valószínű azért vagy féltékeny a férjed exfeleségére, mert a titkos fejben lejátszott rivalizáció során őt hoztad ki nyertesnek. (nem tom, érted-e, hogy mit akarok mondani ezzel..)

2010. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Hogy hogy neked ilyen sűrűn van szerencséd látni? Talán nem kéne ennyit foglalkoznod vele,minek,így nehezíted a dolgot.
2010. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Attól, hogy látszólag gondtalan, még lehetnek problémái, amit nem kívánnál magadnak. Nem látsz bele az életébe.

Felesleges irigykedni.

2010. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
kisebbségi komplexusod van , nem bízol önmagadban. hiába vagy gyönyörű (állításod szerint) az nem elég egy jó kapcsolathoz, sőőt. inkább a helyedben a belső értékeidet csiszolnám és jobb lenne ha magaddal foglalkoznál és nem mással.
2010. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem inkább arra gondolj, hogy a férjed elhagyta őt és 4 éve nem is látta. Nyilván, ha akarna tőle még valamit, nem hagyta volna el. Legalább nincs közös gyerekük és ez sem ok arra, hogy találkozzanak. Szerintem is inkább önértékelési problémáid vannak. Ne foglalkozz vele, mert beleőrülsz! Igen, lehet, hogy ő volt az első, de már vége és most te vagy mellette! Ennyi erővel a kamaszkori szerelmeire is féltékeny lehetnél!! Inkább azon munkálkodj, hogy te legyél az aki mellett kitart apó és anyó korotokig és ne tedd tönkre, a hülyeségeiddel! Ne is emlegesd, teljesen fölösleges!!!
2010. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!