Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny a...

Miért vagyok féltékeny a férjem exfeleségére?

Figyelt kérdés
A férjem 4 éve nem látta a volt nejét, de én igen, és elég sűrűn. Az asszony azóta új párkapcsolatban él, bár nem házasodtak össze. Ismerem az új pasit is. A férjem hagyta el őt 16 év házasság után, de nem miattam, én csak később jöttem be a képbe. Nem is beszélünk róla itthon, vagy ha szóba kerül, a férjem mindig közömbösen vagy lefitymálóan beszél róla. De én mégis azt érzem, hogy egy kanál vízben meg tudnám fojtani. Közös gyerekük nem született, a férjem mindent otthagyott neki, lakást, kocsit, az összes berendezési tárgyat, tehát nem kellett újrakezdenie. A mostani párja is kőgazdag. Gondja semmi. Igaz, nekem sincs, megvan mindenem, ami kell. Nem szebb nálam, sőt! Mindenki azt mondja, hogy össze se lehet hasonlítani bennünket, én címlapokon is szerepeltem, ő meg egy átlagosnak mondott nő, félig roma származású. Mégis azt érzem, hogy akkor lennék igazán boldog, ha ő boldogtalan lenne, és legszívesebben megtépném. De miért??? Semmi atrocitás nem volt soha közöttünk, egész életünkben csak egy pár szót váltottunk egymással, igaz, visszahallottam, hogy lek...ott, de nem érdekelt. Szerintetek miért érzem ezt mégis?
2010. jan. 20. 10:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Túlságosan jó dolgod van.Nincs gyerek,és semmi más,amivel értelmesen eltölthetnéd a napjaidat.Ezért foglalkozol felesleges és értelmetlen dolgokkal.
2010. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%

Vagy az új pasija miatt irigykedsz??(kőgazdag, és???)

Mert azt már alaposan megindokoltad, hogy anőre miért nincs okod...:)

2010. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén? Mert primitív a gondolkodásod (ahogy legtöbbünké az adott esetben) és a magad dolga helyett másokkal foglalkozol. Nem vagy boldog, mivel önmagad előtt letagadott sérelmeket őrzöl. Viszont önmagát nem tudja átverni senki, azzal se, ha szándékosan nem hajlandó a sajátjától eltérő igazságot figyelembe/fontolóra venni, összemérni.

Egy biztos, haragod, féltékenységed benned létezik és csak rád van hatással, így önmagadat mérgezed.

Tanulj/fedezz fel inkább valami újat és hasznosat, ami szellemi erőfeszítéssel jár, mert ennek nyilvánvalóan híján vagy.

2010. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%

Mert nem vagy normális.

Egyébként az érzés valószínűleg jogos,sokan sóhajtottak már biztos fel,hogy "szent ég ez a pasi hová tette az eszét,bezzeg a volt felesége"

Neked tényleg azzal telnek a napjaid,hogy a férjednek fikázni kell az exet,az ismerősökkel karöltve?

Vigyázz!Hamar meg fogják unni.

2010. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
nagyon egyszerű: unatkozol, ráadásul kisebbségi komplexusod van.Arra vársz hogy a férjed egyszer félórás monológban elhordja minden k..nak és akkor 2 napra megnyugszol. Ennyi.
2010. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%
haha. én is ismerek egy ilyen nőt mint te. egyfolytába szidja a párja exfeleségét, hogy ilyen dagadt qrva, meg olyan dagadt qrva, aztán állandóan lesi az iwiwes adatlapját, nyomoz utána, és azt bizonygatja, hogy mennyivel jobb nála. a kedves exfeleség le sem szarja ezt az ostoba nőt, sőt a volt férjét sem. csak rajtuk nevet, pedig neki kellenne fikáznia az exférje új barátnőjét, hisz még házasok voltak mikor bekavart ez a primitív nő. ja és mondanom sem kell, azóta jó dolgában (mivel eltartják) úgy meghízott, hogy majdnem dagadtabb az exfeleségnél. kár, hogy még mindig azt hiszi magáról, hogy plázacica. :DD
2010. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
10.48-as vok. Egyébként mi is voltunk ebben a helyzetben, csak itt én voltam az exfeleség. A volt férjem új felesége folyton féltékenykedett rám én meg mindig visszahallottam, mert a volt sógornőimmel tartjuk a mai napig is a kapcsolatot. Én meg jókat nevetgéltem rajta. Aztán ráadásul a gyerekeink egy oviba jártak (neki is előző kapcs.ból) . Na ott elkaptam és felvilágosítottam, hogy a kedves férjétől én nem azért váltam el, hogy titokban randizgassunk és még meg is köszöntem neki, hogy megszabadított tőle. Ugyanis éppen ő kavart be az amúgy sem tökéletes házasságunkba. Hát erről ennyit! Képzeld el, ha az ex fülébe jut a dilid, milyeneket nevetgélhet rajtad! Ezt akarod?
2010. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%
Jó dolgodban már azt sem tudod, mit csinálj magaddal. Szerintem inkább szállj le a földre, kislány, és vegyél vissza az arcodból!
2010. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem szőke vagy véletlenül? Lehet hogy a volt asszonyt még mindig hőmérőzi a férjed és csak kamu a lefitymálás??:DD
2010. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
20%
Egy hülye p*csa vagy, nézz erősen magadba! És foglalkozz a saját életeddel!
2010. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!