Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5éves kapcsolatban normális...

5éves kapcsolatban normális ha a párod szó nélkül elmegy szórakozni a barátaival? Mit szólnál ha ezt egy hét után tudnád meg a haverja elszólásából?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 22:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
18%
Hát bocs, de én a párodnak adok inkább igazat, feleslegesen hisztizel. A megcsalas nemcsak a diszkóban történhet és általában nem is ott történik. Az gáz, ha titkolózik a pasid, de lehet, hogy simán csak nem említette meg ezt neked. Egyáltalán beszéltek mindennap? En és a ferjem, amikor még nem voltunk házasok, külön városban tanultunk, és jó sokat buliztunk külön és tudtommal nem csaltuk meg egymást, nem hiszem, hogy mindig beszamoltunk volna a másiknak arról, hogy éppen volt-e tegnap buli, vagy sem, az egyetemen sok buli van. Valószínűleg már eddig sem hagytad a párodnak, hogy a haverjaival szorakozzon, ezért inkább kamuzik neked. Abban egyetértek a pároddal, hogy ha ettől ennyire megreccsent a bizalmad, akkor ott más gond is van közöttetek, feltetelezem, hogy a te túlzott féltékenységed.
2014. szept. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont egyetértek a kérdező reakciójával. Mivel páros este volt, nyilván a meghívás mindkettőjüknek szólt, a férfi pedig valamilyen okból eldöntötte, hogy egyedül megy, és nem is szól a párjának. Ez alapból nagyon durva. Rosszabb, mintha egy baráti sörözést felejtene el megemlíteni. Ráadásul nem bocsánatot kér és megmagyarázza a dolgot, amikor véletlenül kiderül, hanem körberöhögi a kérdezőt, mert ugyan miféle következménye lehetne a dolognak? Nekem is meginogna a bizalmam. Főleg különélés esetén törékenyebb a jég, de ő ezt úgy látszik nem érzi, vagy nem érdekli. És ez nem feltétlen féltékenység. Nyilván barátokkal volt, akik előtt nem csajozhat, mert visszajut a barátnőhöz. De hazudott a kérdező nevében, érthetetlen okból, és ki tudja, hányszor tette már ezt meg. Ezt hívják úgy, hogy kettős életet él. Egyet egyedülállóként és egyet párkapcsolatban. Én gőzerővel próbálnám felmérni, mi az, amiről tudok, és mi az, ami a hátam mögött történt az elmúlt években.
2014. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Kedves 11. válaszoló! Párom már nem főiskolás korú, 30as évei közepén jár! Nem a féltékenységről van szó, hanem arról, hogy hazudott! Minden nap beszélünk egymással, eszembe se jutott volna, hogy képes ilyet megtenni. Nem azon akadtam ki, hogy esetleg nővel volt... -.-
2014. szept. 21. 13:12
 14/22 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem normàlis. Nem engedélyt kell kérni, de az én férjem is szòl, hogy hé nem jövök haza egybõl elmegyek a haverokkal vagy pénteken lesz egy parti pàr òràra beugrok. Mondjuk àltalàban a partikra együtt megyünk....de akkor is tudom,hogy jól van , hogy hol van, mert ugye bàrmi megtörténhet a mai vilàgban és még felesleges meglepetést se szervezek amibe belebukok.

Ìgy, hogy a haverok vàrtak téged és még rà is kérdeztek, hogy miért nem voltàl én is kiakadnék a dolgon, fõleg hogy utàna se mondta, hogy milyen jò kis buliba volt. Persze, hogy oda a bizalom, a következõnél meg lehet a wc-ben köt ki valami lotyòval...kit érdekel mi? úgyse tudtok ròla...

Némelyek itt nagyon pàlcàt tudnak törni a màsik felett, de ha velük történne hujjuj! Kicsapnàk a magas c-t.

Mondjuk nekem az is fura ,hogy 5 év utàn még csak együtt se laktok.

2014. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
11-es vagyok, az nekem is evidens, hogy a férjemnek szólnia kell arról, ha szórakozni megy, mivel akkor én is úgy tervezek, természetesen ez fordítva is így van, de mi egy háztartásban lakunk, tehát jobban össze kell szervezünk a dolgainkat, mint azoknak, akik külön élnek. Ennek ellenére mindkettőnkkel előfordult már, hogy egy esti baráti találkozó buliba fulladt, pedig mi is 30 felettiek vagyunk. Ha hazudott neked, tehát mást mondott arról az estéről, annak oka van, vagy az, hogy nem akarta, hogy veszekedj vele (tipikus pasi szokás), vagy valóban van valami titkolnivalója, ezen a ponton, viszont nem értem, hogy miért nem vagy féltékeny. De önmagában az, hogy nem említ meg neked valamit, mondjuk azért mert neki is teljesen lényegtelen, azon szerintem nem kell kiakadni. Egyébként 30 feletti embereknél szerintem semmi jót nem jelent ha 5 évig nem költöznek össze, számomra ez egy laza kapcsolatra utal, és mint ilyen, egyáltalán nem csoda, hogy ő a tudtod nélkül jár bulizni.
2014. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én huszonéves vagyok,főiskolás,ezért nem költöztünk még össze...De szerintem nem ez volt a kérdés.:)
2014. szept. 21. 15:44
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
Jó akkor kérdezd meg tőle, hogy hajlandó-e összeköltözni veled, mert 5 év után már igencsak ideje lenne. Attól, hogy főiskolás vagy, attól még összeköltözhettek. Én is egyetemista vagyok és a párommal élek. Vagy meddig akarod hagyni, hogy hülyének nézzen? Ha nem gondolja komolyan veled, akkor úgysem megy bele az összeköltözesbe és akkor legalább kiugrattad a nyulat a bokorból és még időd is marad, hogy keress egy megbízhatóbb férfit.
2014. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egyébként azzal is egyetértek, amit előttem tanácsoltak. 5 év alatt azért nem költöztök össze, mert főiskolás vagy? Én is az vagyok, a párom is tanul, a 3. hónapban költöztünk össze 2 éve. Az összes főiskolás-egyetemista barátom a párjával él. Testvéremék 7 éve élnek együtt, közben a doktoriig jutottak, most vettek házat. Mind családi támogatás nélkül. Nem olyan lehetetlen megoldani, ha tényleg szeretnétek. 5 év után szerintem időhúzás külön élni. Az együttélés első pár hónapjában tudod meg, kivel vagy együtt, és jobb mihamarabb sort keríteni rá, hogy ne raboljátok egymás éveit, ha nem megy. Furcsa, hogy a harmincas barátodnak ez még nem fordult meg a fejében. Olyan, mintha szabadidőprogram lennél, de egyébként nem akar elköteleződni. Így még élni tudja az agglegényéletét, amikor kedve tartja. Persze lehet nincs igazam, de nekem ez lenne az első, ami eszembe jut.
2014. szept. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hú fõiskolàs vagy....mi 19 évesen költöztünk össze, megoldottuk....
2014. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ja, ha nem éltek együtt mi a baj? Szabad ember, azt csinál, amit akar, nem tartozik neked számadással.


Míg mi külön éltünk, akkor is max. este mondta, hogy volt pipázni/sörözni a srácokkal.


Most viszont felhívjuk egymást, ha későn jövünk/vagy találkánk van, hisz a másik ne várjon otthon tök idegeskedve.


Én inkább azon gondolkoznék, hogy miért nem mondta el. De a sértődött reakciód mindent elárul.

2014. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!