Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 5éves kapcsolatban normális...

5éves kapcsolatban normális ha a párod szó nélkül elmegy szórakozni a barátaival? Mit szólnál ha ezt egy hét után tudnád meg a haverja elszólásából?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 22:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Jó, bocs, most olvastam a válaszod. Őőő, így viszont gáz, hisz téged is hívtak (volna). Ez esetben elgondolkodnék a kapcsolatunkon, nem azért, mert nem hívott (meg se említette), hanem mert utána még engem állított be hisztigépnek.


Itt így ő a saras, a reakciójából nem épp a tisztelet jön feléd, bár valószínűleg csak dugni szeret veled, különben már rágen együtt élnétek - a fősuli nem kifogás.

2014. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy utólag írok öt éves kérdésre:

9-es!: Erre is utólag felteszem neked a kérdést, hogy mit érsz ez azzal, ha a cuccait kidobod a ház elé? Semmit. Ezzel még nem sérti meg az együttélés szabályait. Viszont ha közös házban laktok, akkor erre is azt mondom utólag hogy ha csak ez lenne a probléma számodra, hogy szó nélkül elmegy időnként bulizni, attól még én nem ajánlanám ezt az önhatalmúlag kilakoltatást amennyiben közös házban laktok, mert akkor biztos, hogy te húznád a rövidebbet jogilag, meg talán erkölcsileg is de jogilag biztos. Erre azt mondom így utólag, hogy ezt akkor tedd, ha veri a családot, és erre vonatkozólag kértél távoltartásit.

11-es!: Neked is azt mondom, vagy inkább felteszem a kérdést így neked is utólag, hogy szólni kell? Miért is? Kötelező tégedet tájékoztatni minden egyes lépésről? Most akár együtt éltek, akár nem ez még nem feltétlen jelenti ezt. Egyébként is ki vagy te? Munkahelyi főnök?. Esetleg igazolás nem kell arról, hogy hol volt, miért ment el, és mikor jött el onnan?.


Kérdező:! Neked is utólag azt mondom, hogy ezt mindenki maga dönti el, hogy ez normális, vagy nem. Viszont szerintem ez még nem egy világrengető tragédia akár öt éves kapcsolatról van szó, akár nem na de ez mindenkinek a saját erkölcsi meggyőződése.

2019. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!