Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a pasitok...

Mit szólnátok ha a pasitok egyik nap nem menne haza munka után, hanem szó nélkül elmenne bulizni a haverjaival?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 21:24
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
47%
Tudod,nem mindenki az a birka típus.
2010. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
49%
Csak az a hisztis típus.
2010. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
85%
Velem megesett, csak reggel 5-6 körül jött haza, addig virrasztottam, mert azt hittem baja esett, ugyanis előtte nem csinált a ilyet. A tetejébe még hazudott is, ami később bizonyítást is nyert. K.vára leb.sztam, azóta szakítottunk
2010. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg nem vitáztatok előtte? Lehet, hogy csak egy kis kikapcsolódásra vágyott és ez is gondolom spontán jött.. Nem dicsérném meg,hogy nem szólt, de nem hiszem, hogy gondot csinálnék belőle. Ez legyen a legnagyobb problémátok! :) 32/N
2010. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Én először azt gondolnám, hogy valami baj történt. Amúgy apám csinált ilyeneket fiatalon, névnapoztak a kollégákkal munkahelyen, akkor még a többi kollégája is fiatal volt, aztán ahogy telt az idő, egyre több lett a feladat, ők is öregedtek, elmaradtak a névnapozások. Ők mondjuk nem jártak el, a munkahelyen oldották meg, ott meg ugye a benti telefont el lehetett érni. Amúgy a telefonját biztos, hogy kikapcsolta és nem lemerült? Én ma csak délután vettem észre, hogy a fontosabb mobilom lemerült, és kikapcsolta magát, ha hívtak, nem értek el rajta, tölteni meg azonnal nem tudtam, mert nem volt nálam töltő.


Beszéljétek meg, lehet, hogy nem is gondolt arra, hogy neked ez rosszul esik. Mondd meg neki, hogy legközelebb valahogy próbáljon elérni, hogy szóljon, hogy kicsit később jön.

2010. jan. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
52%
mire hazaér addigra nem lennék otthon, mert én is elmennék bulizni. ki is lenne akadva a barátod tuti. aztán csak valamikor reggel mész haza.
2010. jan. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
58%

Nem rendeznék jelenetet, de nem is szólnék hozzá egész nap. nem vagyok egy hisztis típus, de mindennek van határa. utálnám, ha a pasim ennyire semmibe venne.

24 L

2010. jan. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
47%
jól elküldeném a k*anyjába
2010. jan. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk rendszeresen ezt csinálta, el is váltunk ebből kifolyólag. Eleinte toleráltam, mert azt gondoltam, hogy egyszer-egyszer elmehet, de aztán minden hetes lett. Később már a beszéd sem használt. Azóta is azt bánom, hogy miért nem korábban váltunk el, ennyi évet rá pazaroltam! Most boldog vagyok! A párom siet haza munka után, nem jár el bulizni, nem iszik, nem nőzik. Már lassan 3 éve együtt vagyunk és még mindig együtt megyünk mindenhová, nincs kikacsingatás.
2010. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
jól lepontoztatok:))) ezek szerint ez mindenkinél belefér egy kapcsolatba, nálunk nem... tök más, ...mikor céges buli volt, és mondta, hogy nem jön haza, mert a vacsi, utána elmentek piálni. hajnalba tántorgott haza,nyugodt voltam, mert tudtam hol van, és a telefonját sem kapcsolta ki:S mi 4 éve élünk együtt.
2010. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!