Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tölt több időt a wc-n nálatok?

Ki tölt több időt a wc-n nálatok?

Figyelt kérdés

A férj vagy a feleség?

A férfiak máshol is sokat "trónolnak", akár újsággal-teledonnal, vagy csak a mi családunkban van így? :D



2014. szept. 29. 20:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%

A férjem az ebookot szokta bevinni, de szigorú szabály, hogy regényt olvasson és nem szakmai tanulmányokat. Ő kb. 15-20 percig van benn.


Én néha tovább, mert én szakmázom, javítgatom a táblázataimat, levelezésemet folytatom, én a kis laptoppal megyek. Közben megy zene vagy sorozat.


27N

2014. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

?????


nem csinálunk ilyet, egyikünk sem

2014. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

Én beviszem a TV-t, és megnézek egy meccset.

90 perc + félidei szünet.

2014. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Én ismertem egy fickót, aki laptopot vitt és filmet nézett, vagy ép végigvitt egy játékot... :D De nálunk nem szokás a trónolás, de egyébként én (nő) végzek gyorsabban. :)
2014. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
71%
A szánalom teteje, hogy még szarás közben is kell valaminek duruzsolnia, mert még a végén nekiállnak gondolkozni.
2014. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk senki sem trónol, minek laptoppal és könyvkupaccal beülni a wcre??? Sosem értettem. Olvasni és zenét hallgatni az íróasztalnál kényelmesebb.

Akkor megyünk wcre amikor wczni kell, és senki ne mondja hogy fél órát ott kell ülni miatta. Szerintem 5 percnél tovább soha életemben nem voltam a wcn.

De ha akkor ülnék be amikor nem kell, ülhetek ott órákat, de minek?? Logikus magyarázatot kérek szépen :))

2014. szept. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát végül is biztos jó kakiszagban olvasni, anyukának meg akinek ott van 10 perce magára, mégis mire?
2014. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%
Mi sem trónolunk. Nem értem, 20-30 percig netezni, újságot olvasni, filmet nézni egy széken ülve is tudok, vagy van annak valami feelingje, hogy szarszagban, egy szardarab fölött teszem ugyanezt? Lehet ki kéne próbálnom, ha ez ekkora életérzés.
2014. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Párom (férfi) tölt több időt ott ráadásul minden alkalommal újsággal megy be. Akkoris ha pillanatok alatt végez, nála ez amolyan megszokás. Főleg a reggeli "rítus" része, amikor tudja, hogy menni fog, de azt nem, hogy most ébredés után 5 vagy 10 perccel, a közti időt meg olvasással tölti. A gőzölgő produktum fölött, ahogy egyesek írták nem szokott trónolni. Ha végzett akkor végzett. Én ingerre megyek és így mindig pikpak végzek, sokáig nem is tudta párom mikor járok, azt hitte párologtatom, mint ahogy a mesékben mondják a lányokról... :D


De amúgy a családban édesapám és húgom ilyen, hogy könyvvel megy be és akkor a reggelek elég morcosak, hogy én ott tipegek teli hólyaggal ha nem voltam reggel elég gyors, hogy előttük menjek be. De "szerencsére" ez a probléma az elköltözéssel megszűnt.

2014. szept. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
17-es. nem feltétlen nagydolgot végzek a wc-ben. esetleg csak pisi, hosszú kézmosàssal.
2014. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!