Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tölt több időt a wc-n nálatok?

Ki tölt több időt a wc-n nálatok?

Figyelt kérdés

A férj vagy a feleség?

A férfiak máshol is sokat "trónolnak", akár újsággal-teledonnal, vagy csak a mi családunkban van így? :D



2014. szept. 29. 20:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A férjem! És igen, a pasik sokkal tovább trónolnak, mint a nők.. :D

A férjem is viccújsággal a kezében vonul wc-re...kell az ihlet. :D

2014. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát mi ebben is összeillünk, mert változó :D

Lehet hülyék vagyunk, de nekem pl. reggeli rituálé, hogy reggel felkelek, elmegyek WC-re, lehet, hogy csak 10 perc múlva születik meg, de addig FB-t nézek, játszok, vagy igen, olvasok.

Nálam ez onnan ered, hogy régen apukám folyton ugráltatott, de szó szerint, reggel fél 7-kor már keltett, hogy merek addig dögleni, ő délután már feküdt, sziesztázott és aludt, amikor nekem fel kellett mosnom, minden nap, mosogatás, pakolás stb. egy kis időm akkor volt, mikor elmentem WC-re, bár 5 perc múlva szó szerint dörömbölt az ajtón, hogy húzzak kifele.

Megszoktam. Ha végzek megyek, nem párologtatok, de néha ott "lazulok".

2014. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!