Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a férjem a főnökömm...

Megcsaltam a férjem a főnökömmel. Hogyan kellene ezt közölni? Ti hogyan mondanátok el?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép amit tettem,de már az elejétől nagyon vonzódom a főnökömhöz és ő is hozzám.A férjem mostanában eléggé elhanyagolt és nem igazán éreztem magam nőnek mellette.Ez a viszony már 4 hónapja tart,többször lefeküdtünk egymással.Viszont szabadulni szeretnék ettől a helyzettől,rájöttem hogy nekem erre nincs szükségem és szeretem a férjem.Nem tudtam ellenállni a csábításnak.Hogyan magyarázzam ki magam,lehet soha nem derülne ki,de nem szeretném hazugságban tartani,de nincs képem oda állni elé és elmondani.Hogyan tegyem ha ráveszem magam?


26/N


2014. szept. 30. 17:36
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
25%

A férjednek 4 hónapon keresztül nem tűnt fel, hogy kitágultál??

Váljatok el, menjen mindenki a dolgára.

2014. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
88%
Tenyleg-aki honapokig csalja ferjet1pasival az nem r.ngyo,az egy b.rcas ringyo.Szerintem irj 1 levelet a ferjednek,pakold össze a cuccaid,es tünj el mire hazaer.
2014. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
98%
Elmondod és akkor szerinted mi lesz? Ha még meg is tud bocsátani, gondolod nyugodt szívvel enged dolgozni ezek után? Vagy ki is lépsz? Az pedig nem kifogás, hogy elhanyagolt, mert akkor ha bármi probléma előfordul ezentúl, akkor te mindig máshol keresel vigaszt? Egyébként őszintén megmondom, ha te képes voltál 4 hónapig a főnököd ágyából hazamenni és a férjed szemébe hazudni, akkor te nem szereted és nem nézed semmibe.
2014. szept. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
0%
Ilyent egy Férj nem bocsájt meg de egy feleség se bocájt meg a férjének az ilyenért!Lehet ő is lépett már fére.Jobban teszed ha nem szólsz róla neki!
2014. szept. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim válasza:
24%
Melyikkel volt jobb a szex?
2014. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
97%

És most nem vagy elhanyagolva? Vagy mi ez a rájöttem, hogy a férjem szeretem duma?

Elmúlt a fellángolás és már nem is olyan jó a főnökkel kefélni, és kotródnál vissza a férjedhez?

2014. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom a kis naiv rájött, hogy a főnöknek csak szexre kellett.
2014. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
95%
Jaj te szegény. Gondolom te mindig tökéletes feleség voltál, a férjednek panasza nem lehet rád, ezért úgy érezted, ha ő nem tökéletes férj jogod van megcsalni.
2014. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
49%
Megirtad már a leckedet?
2014. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
79%

bocs de 26évesen ott tartsz, hogy elhanyagolt a párod, bocs férjed a munka miatt. gondolom a közös jövőtök miatt melózott, amíg te a fönökön melóztál, fizetésemelésért - tudod, hogy van erre egy szó, aki pénzért dug...na az vagy.

minek kellett házasodni, hogy más faszra vágysz? nem szégyen az, cask nem kell házasodni, ennyi.

2014. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!