Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a férjem a főnökömm...

Megcsaltam a férjem a főnökömmel. Hogyan kellene ezt közölni? Ti hogyan mondanátok el?

Figyelt kérdés

Tudom nem szép amit tettem,de már az elejétől nagyon vonzódom a főnökömhöz és ő is hozzám.A férjem mostanában eléggé elhanyagolt és nem igazán éreztem magam nőnek mellette.Ez a viszony már 4 hónapja tart,többször lefeküdtünk egymással.Viszont szabadulni szeretnék ettől a helyzettől,rájöttem hogy nekem erre nincs szükségem és szeretem a férjem.Nem tudtam ellenállni a csábításnak.Hogyan magyarázzam ki magam,lehet soha nem derülne ki,de nem szeretném hazugságban tartani,de nincs képem oda állni elé és elmondani.Hogyan tegyem ha ráveszem magam?


26/N


2014. szept. 30. 17:36
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
79%
Remélem, székszoknya, csokiszökőkút még volt pár éve, tudod, aznap, amikor örök hűséget fogadtatok...
2014. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél hazugságban élni, akkor egyszerűen állj elé és mondd el neki mi történt és miért történt. Talán egy picikét lehet szépíteni a viszony időtartamát és az együttlétek számát illetően. Ahogy nekünk leírtad, mondd el a férjednek is, hogy elhanyagolt voltál és boldogtalan és rossz eszközhöz nyúltál, tőle kellett volna ez ügyben segítséget kérned nem egy harmadik embertől, hibát követtél el de nagyon megbántad és legszívesebben visszatekernéd az időt. Soha többé nem fog megtörténni és kész vagy megtenni mindent a házasságotok megmentésére. Aztán pedig viseld a következményét a cselekedetednek, mert az is lehet, hogy nem fog megbocsájtani és válás lesz belőle.

Ha nem mondod el akkor örökké félelemben fogsz élni, hogy mikor derül ki és sokkal nagyobb balhé lesz belőle. Talán értékelni fogja az őszinteségedet és a megbánásodat.

2014. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkire kened, mindenki hibája, csak a tiéd nem. Előbb mondanád, hogy a sarki zöldséges az egész oka ennek, mint az, hogy beismerd, hogy aki itt hibás, az nem a férjed, aki elhanyagolt, nem a főnök, aki dugni akart, hanem t e . Nem kimagyarázni kell magad, hanem végre egyszer őszintének lenni. Ülj le és beszélj. Mindent mondj el neki az elejétől a végéig, de őt ne hibáztasd többet.

A kapcsolatodat a férjeddel sem ártana átgondolni, bár ezt valószínűleg meg fogja tenni helyetted is. Négy hónapig csaltad, addig hol volt a lelkiismereted? És most hol van? Mert megint nem arról van szó, hogy szegény férjed, hanem hogy szegény te. Szomorú, hogy ennyire önző tudsz lenni, és te valószínűleg észre sem veszed.

2014. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 acelsziv ***** válasza:
74%
" Kedves férjem! Egy ordas rbnc vagyok és ennek megfelelően is viselkedtem. Természetesen minden a te hibád mert én mellesleg tökéletes vagyok. "
2014. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
71%

"rájöttem hogy nekem erre nincs szükségem és szeretem a férjem."


Jót röhögtem köszi. Ha szeretnéd a férjed, megbeszélted volna vele a gondjaidat, vagy ha nem felel meg a helyzet, mert mondjuk nem változik meg a férjed, tisztességgel közlöd hogy részedről vége, és nem megcsalod.


"Nem tudtam ellenállni a csábításnak"


Mi vagy te? Valami állat, ogy nem tudod visszafogni magad? Ha vissza akartad volna fogni magad akkor megtetted volna. Ennyi.


Csináld azt, hogy először szakítasz a főnököddel, majd közlöd a férjeddel amit csináltál. Kettőt pislogsz és munkanélküli leszel, és elindul ellened a válóper, szóval hamarosan szingli is. MEG IS ÉRDEMLED.

2014. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
97%

És 4 hónap alatt egyszer sem tudtál ellenállni a csábításnak???

Mert ha egyszer vágtak volna hanyatt, azt mondom, hogy megbotlottál volt már ilyen mással is. De hogy 4 hónapig tevfolyamatosan botladoztál és mindig ugyanarra a f...szra estél arccal, az már kevésbé fogható a pillanatnyi hévre!

2014. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog ez, mert ha nem mondod el és van lelkiismereted, akkor is egy idő után kibukik az emberből. Ismerek ilyen nőt, aki megcsalta a férjét, de titkolta, aztán egy nehezebb élethelyzetben már nem bírta a nyomást, elmondta, de utána többször is idegösszeomlást kapott, bár ő amúgy is labilis lelkileg.

Amit szerintem először tenni kéne, hogy felmondasz a munkahelyen és keresel másikat. ezek után ez a minimum...

2014. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
az itt a baj, h a főnöknek nem kell, csak arra, ezért ez a nagy lelkiismeret..
2014. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
11%
Ne légy hülye és ne rúgd fel a házasságod! Ha valóban megbántad amit tettél, válts munkahelyet és örökre tartsd meg a titkod. Ez a büntetésed hogy ezzel kell élned egy életen át. Ne tedd tönkre a férjed életét.
2014. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 acelsziv ***** válasza:
95%
49: már tönkretette. Csak nem mindegy hogy a férj együtt él egy nagy hazugságban egy lotyóval, vagy eldöntheti hogy elváljon -e.
2014. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!