Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene kezelnem az...

Hogyan kellene kezelnem az ilyen helyzetet? 18/L

Figyelt kérdés

A húgom 11 éves, kis genya.

Sosem voltuk jóban, de az utóbbi időben mintha normálisabb lett volna, aminek ezennel megint vége, mert kezdi megint a szemétkedéseit.

Ülünk a tv előtt, egyszer csak észreveszem, hogy fotóz a telefonjával, utána meg röhögcsél (a barátnőcskéivel skype-ol).

Miután megkérdeztem, hogy mit csinál, hazudik valami hülyeséget és tagad.

Hogyan kellene kezelnem, hogy fotózgat (pizsamában vagyok és punnyadok a tv előtt) és küldözgeti + röhögcsél az osztálytársaival rajtam feltehetőleg?

Menjek le dedóba én is? Fényképezgessek és küldjem el az osztálytársainak vagy mi?


2014. okt. 1. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
földhöz vágod a telefonját, aztán tagadsz tagadsz tagadsz
2014. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
persze, a szüleim meg engem vágnak földhöz
2014. okt. 1. 20:55
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

Most mindjárt ki leszek átkozva a sok szuperliberális által, de egy pofon az arcára, telefon ki a kezéből, és nem fog fotózgatni.


Ja, a sok liberálisnak: nem, még mindig nem a 18 éves nővére dolga nevelni a 11 éves húgát, hanem a szüleinek.

2014. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
kapcsolt le a wifit.
2014. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Egyszerűen csak beszélgess vele, mivel te vagy a nagy és okos nővére.
2014. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Próbáltam normálisan beszélni vele, hogy ha már azt állítja, hogy az öcsémet fotózta (még kisbaba), akkor mutassa meg és hinni fogok neki. Erre ő mondta, hogy nem tudja már, hogy hol van a kép, ergó teljesen hülyének néz. Miután mondtam neki, hogy a skype-ban ott van, amit elküldött, mondta, hogy ő nem csinált semmit és kopjak le róla.


A szüleim semmit nem csinálnak ellene, most is apám elkezdett ordítani, hogy takarodjunk el a tv elől, mert ő nem hall semmit.

2014. okt. 1. 21:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Vedd el a telefonját.
2014. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én tuti leordítanám a fejét, hogy értsen már ha a szép szó nem elég jó neki...
2014. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi megy a tévében?
2014. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg azt látja rajtad, hogy zavar, csinálni is fogja.
2014. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!