Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene kezelnem az...

Hogyan kellene kezelnem az ilyen helyzetet? 18/L

Figyelt kérdés

A húgom 11 éves, kis genya.

Sosem voltuk jóban, de az utóbbi időben mintha normálisabb lett volna, aminek ezennel megint vége, mert kezdi megint a szemétkedéseit.

Ülünk a tv előtt, egyszer csak észreveszem, hogy fotóz a telefonjával, utána meg röhögcsél (a barátnőcskéivel skype-ol).

Miután megkérdeztem, hogy mit csinál, hazudik valami hülyeséget és tagad.

Hogyan kellene kezelnem, hogy fotózgat (pizsamában vagyok és punnyadok a tv előtt) és küldözgeti + röhögcsél az osztálytársaival rajtam feltehetőleg?

Menjek le dedóba én is? Fényképezgessek és küldjem el az osztálytársainak vagy mi?


2014. okt. 1. 20:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%
Én ilyenkor azt szoktam javasolni, ha a szép szó nem használ tépd meg aztán majd lesz valami. Rosszabb már nem lesz, mert ahogy lejött most is te vagy a hibás.
2014. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem ehhez kell egy lelkivilág, amit a húgod csinál. Ha a szüleid nem hajlandók megoldani a helyzetet, akkor kénytelen leszel felnőtt eszközökhöz nyúlni (telefonelvétel, pl). Nem vagy köteles elviselni a szemétkedését csak mert ott laksz, ezt a szüleidnek is megmondhatod, és azt is, hogy ha ők nem tudnak cselekedni, majd te neveled (a saját érdekedben, a feléd irányuló hülyeségeire gondolok, nem az összesre).
2014. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11 évesen okostelefon meg skype? Meg még genya is? Elég szomorú, hogy ez a mai "gyereknevelés". Mivel a szüleid láthatóan lesz**ják, vedd a kezedbe az ügyet. Én addig szivatnám a kis g**it, amíg rám nézni sem mer többé.
2014. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#11 szakadok!!! :D:D:D "tépd meg aztán majd lesz valami" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen bemutattam volna neki fényképezgesse azt aztán leszartam volna. Minden ilyen korú kisgyerek idegesítő. Szard le. Egy szép napon majd felnő
2014. okt. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!